Mecz Polska-Arabia Saudyjska — memy! Piotr Zieliński strzelił gola, Szczęsny obronił rzut karny, a Lewy dobił!

Instagram.com/michalmarszal

Mecz Polska-Arabia Saudyjska na Mundialu 2022 zakończył się zwycięstwem polskiej drużyny z wynikiem 2:0! Internauci cieszą się i tworzą memy! Bohaterami tego meczu zostali Piotr Zieliński, Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski.

Mundial 2022. Mecz Polska-Arabia Saudyjska — jaki wynik?

W sobotę 26 listopada podczas Mundialu 2022 Polacy wygrali mecz z Arabią Saudyjską z wynikiem 2:0! Tym razem polska reprezentacja dostarczyła kibicom sporo emocji!

Pierwszego gola w 39. minucie strzelił Piotr Zieliński! Następnie sędzia ogłosił rzut karny, ale Wojciech Szczęsny doskonale bronił i nie dopuścił do gola! Na koniec Robert Lewandowski strzelił drugiego gola w 82. minucie!

Tym samym strzelił pierwszego w swoim życiu gola na mistrzostwach świata. Radość Roberta Lewandowskiego była tak wielka, że rozpłakał się i rzucił na murawę! Widać było, że z Lewego zeszło całe napięcie nagromadzone po nietrafionym rzucie karnym w poprzednim meczu z Meksykiem.

Matthias Koch/ East News

Arkadiusz Milik również się postarał — w 63. minucie mógł strzelić gola, niestety piłka odbiła się od poprzeczki.

Po wygranym meczu Polacy otrzymali 3 punkty, a więc razem mają 4 punkty. To daje nam duże szanse na wyjście z grupy i awans do 1/8 finału!

Mecz Polska-Arabia Saudyjska — memy

Wygrana polskiej drużyny podczas meczu Polska-Arabia Saudyjska zaowocowała wysypem memów! Internauci przypominają łzy Roberta Lewandowskiego, oddają hołd Wojciechowi Szczęsnemu i jego doskonałej obronie, cieszą się z gola Piotra Zielińskiego i doceniają selekcjonera polskiej drużyny, Czesława Michniewicza.

W memach nie brakuje też nawiązań do słynnego konfliktu, nieco podkoloryzowanego przez internautów, na linii Robert Lewandowski — Iga Świątek!

Zobacz w galerii najlepsze memy po meczu Polska-Arabia Saudyjska na Mundialu 2022 w Katarze! Polska będzie mistrzem świata?

Mecz Polska-Arabia Saudyjska — memy! Zobacz galerię!
Źródło: Instagram.com/michalmarszal