East News

Robert Lewandowski podczas sobotniego meczu Polska-Arabia Saudyjska na Mundialu 2022 strzelił swojego pierwszego gola na mistrzostwach świata! Piłkarz nie mógł ukryć emocji, popłakał się i rzucił na murawę! Mamy zdjęcia!

Robert Lewandowski popłakał się na meczu Polska-Arabia Saudyjska!

Polska drużyna w sobotę o godz. 14 rozegrała mecz przeciwko Arabii Saudyjskiej na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022! Mecz zakończył się zwycięstwem polskiej drużyny z wynikiem 2:0!

To właśnie podczas tego meczu Robert Lewandowski w 82. minucie strzelił swojego pierwszego gola na mistrzostwach świata!

Robert Lewandowski, gol ANDREJ ISAKOVIC / AFP/ East News

Piłkarz absolutnie nie ukrywał emocji! Po golu popłakał się i ukrył twarz w dłoniach! Następnie rzucił się na murawę! Widać, że z Roberta Lewandowskiego zeszło całe nagromadzone wcześniej ciśnienie, gdy w pierwszym meczu z Meksykiem trafił pudło w rzucie karnym.

Gdy Lewandowski wstał, do napastnika podbiegli koledzy i rzucili się na niego, okazując mu ogromne wsparcie!

Jednak nie tylko Lewandowski jest bohaterem tego meczu. Możemy być dumni z całej drużyny. Pierwszą bramkę w 39. minucie strzelił Piotr Zieliński w asyście Roberta Lewandowskiego, a Wojciech Szczęsny obronił rzut karny! Arkadiusz Milik mógł strzelić bramkę w 63. minucie, niestety piłka odbiła się od poprzeczki.

W drugim meczu polska reprezentacja swoim zwycięstwem zdobyła 3 punkty, łącznie mamy 4 punkty, co daje nam dużą nadzieję, że możemy wyjść z grupy! Kluczowy będzie środowy mecz z Argentyną.

Co czuje Robert Lewandowski po pierwszym golu na MS?

Robert Lewandowski udzielił krótkiego wywiadu tuż po meczu. Na pytanie o to, co czuje, odpowiedział!

Spełnienie marzeń. Pomimo pierwszej bramki gdzie asystowałem, to wiadomo, że pierwsza bramka na mistrzostwach świata jest spełnieniem marzeń każdego napastnika.

Zobacz w galerii, jak Robert Lewandowski zareagował na swój pierwszy gol na Mundialu!

Robert Lewandowski popłakał się na meczu Polska-Arabia Saudyjska! Rzucił się na murawę! Zobacz galerię!
Źródło: ANDREJ ISAKOVIC / AFP/ East News