Polska zachowała honor i zremisowała z Francją. Skorupski nas ocalił. Są memy

Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER EAST NEWS

Polska w tym meczu była skazana na pożarcie. Nasza reprezentacja mierzyła się z wicemistrzami świata - Francją, więc nic dziwnego, że większość kibiców nie dawała naszym piłkarzom żadnych szans. Podobnie, eksperci typowali, że w tym spotkaniu Polska nie zachowa honoru i sromotnie przegra z Francją. Szybko okazało się, że Polska postawiła trudne warunki Francji i zremisowała 1:1. Fani stworzyli zabawne memy, w których doceniają klasę bramkarza Łukasza Skorupskiego.

Polska zremisowała z Francją

W tym meczu Polska miała ponieść porażkę - mierzyła się przecież ze znacznie silniejszym rywalem, a poprzednie dwa spotkania przegrała. A jednak nasza reprezentacja zagrała udane spotkanie i chociaż to Francja dominowała w tym meczu, to Polacy pokazali się z naprawdę niezłej strony. Wszystko wskazuje więc na to, że ta kadra naprawdę ma potencjał na dobrą grę.

W pierwszej połowie meczu Polacy mieli swoje szanse, ale to Francuzi dominowali. W trudnych sytuacjach kadrę ratował Łukasz Skorupski.

Na początku drugiej połowy Francja strzeliła gola z karnego, ale to nie podłamało morale naszej reprezentacji. Świetną sytuację wykreował Karol Świderski, który dał się sfaulować w polu karnym Francji. Karnego wykorzystał Robert Lewandowski (za drugim razem, bo pierwszy karny został powtórzony), a reprezentacja Polski zdołała utrzymać remis 1:1 dzięki świetnej postawie Skorupskiego.

Mem z Łukaszem Skorupskim instagram.com/michalmarszal/

Memy po meczu Polski z Francją

Tuż po meczu reprezentacji Polski sieć zalały zabawne memy. Fani najbardziej doceniają Łukasza Skorupskiego, który pokazał w tym meczu, że jest bramkarzem klasy światowej. Kibice doceniają też selekcjonera reprezentacji Polski - Michała Probierza.

Polska zachowała honor i zremisowała z Francją. Skorupski nas ocalił. Są memy.
Źródło: instagram.com/make_life_harder