Quantcast
  • elemelee odsłony: 2474

    Problem z pigułkami Syndi 35- kiedy odstawić tabletki?

    Witam,mam problem dość poważny. Biorę tabletki syndi 35 ok 4 miesiące. Było dosyć dobrze przez dłuższy okres czasu, ale ostatnio pojawiły się u mnie objawy które w ulotce są wskazane jako argument do przerwania: migreny, pogoszczenie wzroku, osłabnięcia. (fakt, że ostatnio miałam sporo stresów, ale nie pierwszy raz) dodatkowo odczuwam ból podczas seksu. Również pochodzę z rodziny gdzie częste były przypadki zawałów.Postanowiłam w tej sytuacji odstawić tabletki. I mam pytanie kiedy? wzięłam dwie z opakowania, czy lepiej kiedy odstawie juz teraz czy zmuszę sie do dokończenia opakowania? chciałabym jak najłagodniej przejść odstawienie ze względu na prace w wakacji mocno wymagająca. U ginekologa będę dopiero w pt, dlatego potrzebuje szybkiej rady...proszę o pomoc:(

    Odpowiedzi (1)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-06-17, 01:53:53
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Tosia_ 2013-06-17 o godz. 01:53
0

elemelee, poczytaj an tym watku,jest duzó informacjia propos przerywania tabsów

jak sie tak źle dzieje,to przerywaj natychmiast..

nawte jezeli namieszasz w cyklu to chyba lepssze niz ewentualne konsekwencje wynikajace z tzw niepożadanych skutków ubocznych

współczuje Ci wiem jak to jest

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie