Quantcast
  • madelaine odsłony: 148406

    Plamienie w środku cyklu przy braniu tabletek- co się dzieje?

    Hej dziewczyny mam problem:(biore juz chyba 7 opakowanie pigulek Novynette i do tej pory wszystko bylo ok i czulam sie swietnie, natomiast w tym cyklu chyba ok 12 tabletki dostałam plamienie ktore trwa juz ok 4-5 dni:( jest ono delikatne - ale nie powinno go byczaczynam sie martwic czy to nie ciaza albo cos:|:(czy ktoras z was miala cos takiego?

    Odpowiedzi (16)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-06-28, 02:32:17
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
aagusia1008 2013-06-28 o godz. 02:32
0

Witam. Miałam nieregularne miesiaczki, powiedzmy że po prostu ich nie dostawałam. Ginekolog przepisał mi luteinę, którą brałam przez pół roku i było ok. dostawałam miesiączkę na czas. Po odstawieniu nie dostałam znowu więc oczywiście wizyta u ginekologa. Przepisał mi microgynon 21 dwa opakowania.
Pierwsza tab. wzięłam pierwszego dnia miesiaczki . okres skonczyl sie po pieciu dniach. po dwoch dniach od skonczenia miesiaczki plamiłam aż do ostatniej tabletki. zdziwilo mnie to, ale w ulotce, bylo napisane, ze to zwyczajny skutek uboczny. dzisiaj jest drugi? zglosic sie do gnekologa?

Odpowiedz
Zuzka 2013-06-28 o godz. 02:29
0

ramona17 moze sie pojawic plamienie jak sie zaczyna brac pigulki, albo jak sie zmienia na nowe

Odpowiedz
ramona17 2013-06-28 o godz. 02:26
0

ale czy nie jest tak, że gdy zacznie się brać tabletki.tyn. po raz pierwszy lub po dłuższej przerwie, to na początku mogą pojawić się lekkie plamienia?

Odpowiedz
dagulina 2013-06-28 o godz. 02:23
0

bombelek ja wiem ze powinno wystapic. Ale mojej znajomej nie wystapila @. Dzwonila do gina i on powiedzial ze tak moze sie zdarzyc.

Odpowiedz
bombelek 2013-06-28 o godz. 00:48
0

ja tez mialam plamienia przy moich pierwszych tabletkach. okazaly sie za slabe wlasnie,zmienilam na inne, tzn gin mi zmienil :)

dagulina napisał(a):Czasami moze nie wystapic krwawienie w tej 7-dniowej przerwie i tez ponoc jest ok.
no w tej 7 dniowej przerwie to krwawienie POWINNO wystapic, to "@" ,i to jest jak najbardziej normalne i prawidlowe.spada wtedy poziom hormonow (tych, ktor zazywa sie a tabletkach, bo tabletek sie nie bierze wtedy)

Odpowiedz
Reklama
czarnaaj 2013-06-27 o godz. 01:35
0

racja ja tez tak zrobiłam :D tylko dzwoinlam do niego

Odpowiedz
madelaine 2013-06-27 o godz. 00:46
0

czarnaaj poki co u gina nie bylam (bo ciagle nie mama czasu ) i mysle ze wlasnie poczekam i zobacze co bedzie w tym cyklu bo wczoraj wzielam ostatnia tabletke, teraz 7 dniowa przerwa i wezme jeszcze jedno opakowanie - jesli sytuacja sie powtorzy biegne do gina po nowe tabsy, jesli bedzie ok to zostane przy tych

Odpowiedz
czarnaaj 2013-06-26 o godz. 09:22
0

trzymam kciukasy ale jak nie będzie to moze wszystko sie unormuje a jak nie to zmienisz tabsy-- :D

Odpowiedz
madelaine 2013-06-25 o godz. 02:27
0

dzieki czarnaaj - choc mam nadzieje ze w przyszlym cyklu juz plamienia nie bedzie

Odpowiedz
czarnaaj 2013-06-24 o godz. 08:24
0

ja mailam dzwonilam do gina i powiedzila ze jak sie zapomni tablete wziasc lub za duzo jedna wezmie moze sie plamic --a ja akurat nie zapomnilam a palmienie bylo --no gon powiedzil ze jak sie powtorzy mam przyjsc ale na szczescie zniknelo--jesli by sie powtarzalo trzeba zmienic tabsy
polecam yasmin

Odpowiedz
Reklama
madelaine 2013-06-23 o godz. 07:44
0

tak mysle musze isc do gina i zmienic pigulki

Odpowiedz
Nelly 2013-06-23 o godz. 02:03
0

madi, mi gin powiedzial ze jesli beda u mnie wystepowac plamienia w trakcie brania pigulek to trzeba bedzie wrac z wieksza dawka hormonow
wiec skontaktuj sie z lekarzem bo jak pisze saabcia moze dla organizmu to za mala dawka

Odpowiedz
madelaine 2013-06-22 o godz. 03:54
0

dziewczyny dzieki za odpowiedz

Sabciaa to ty zaszlas w trakcie brania pigulek? czy zaraz po odstawieniu?

Odpowiedz
dagulina 2013-06-21 o godz. 15:01
0

madi czasami moze tak wystapic. Jezeli bedzie sie to powtarzalo albo dlugo trwalo to zadzwon do gina. Czasami moze nie wystapic krwawienie w tej 7-dniowej przerwie i tez ponoc jest ok. Czasami takie cykle sie zdarzaja. A jesli chodzi o ciaze to watpie. Ale jak chcesz sie uspokoic to zrob test.

Odpowiedz
Sabciaaa:) 2013-06-21 o godz. 12:01
0

ja miałam cos podobnego ale przy harmonet.Brałam juz jakis czas i było ok a potem zaczeło sie cos psuc bo miałam np 5-6 tabletek do konca a dostawałam krwawienia jak na miesiaczke ale nie tak obfite. Nie poszłam do lekarza tylko odstawiłam tabletki i teraz jestem w ciazy:) Potem zapytałam lekarza to powiedział ze mój organizm potrzebował wiekszej dawki hormonów czy czegos tam a te tabletki były juz niewystarczajace i ze trzeba było zmienic tabletki poprostu.Wiec ja bym radziła sie z ginem skontaktowac:)

Odpowiedz
Sabciaaa:) 2013-06-22 o godz. 04:19
-1

madi, nie nie zaraz po odstawieniu zaszłm ale lekarz powiedział ze było duze prawdopodobienstwo zeby zajsc w trakcie brania jak zaczeły mi sie te plamienia w ciagu brania tabletek

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie