Quantcast
  • czarnaaj odsłony: 3297

    Plamienia w połowie cyklu przy zażywaniu tabletek yasmine

    Hejzaywam yasmine antyki od pol roku, czuje sie dobrze po nich i wszystko w porzadku ale ostatniego cyklu kolo polowy mialam male plamienia, teraz kolejny cykl znowu w polowie plamienia sie powtorzyly mimo zazywania tablet co mnie martwi, a do tego sa silniejsze--co tu robic?nie wiem czy dalej zaywac ?albo udac sie od razu do ginka?czy tez tak milayscie?raczej nie usmiecha mi sie teraz kolejna dzidzia

    Odpowiedzi (13)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-11-10, 23:20:30
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
czarnaaj 2013-11-09 o godz. 01:12
1

kurcze zobaczymy co mnie czeka u gina
denerwuje sie
mam andzije ze raczej nie ma mozliwosci ciazy--bo z\caly czas zzazywam
emilia ewa--a po jakim czasie milas krwawienia?
od pczatku?

Odpowiedz
czarnaaj 2013-11-10 o godz. 23:20
0

no to szykuja sie zmainy zoabczymy co tez gin powie--hm ja musze miec jakies tablety co nie przytyje

Odpowiedz
Path_24 2013-11-09 o godz. 19:36
0

Ja co prawda miałam tak przy plastrach Evra, przy drugim plastrze zaczełam plamic, potem krwawic, pobiegłam do gina, Plastrer kazał zerwac, tabletki na zatrzymanie krwawienia dostałam, nastepnego dnia usg dopochwowe, i tabletki anty w celu unormowania cyklu

Odpowiedz
e-milka 2013-11-09 o godz. 01:50
0

Przy pierwszym opakowaniu, przy drugim bylo super, przy trzecim to juz tragedia...praktycznie tylko tydzien bez krwawien. I zrezygnowalam...

Odpowiedz
e-milka 2013-11-08 o godz. 20:33
0

Ja tez mialam po Yasminie plamienia/krwawienia i dostalam skierowanie na badanie poziomu prolaktyny wlasnie...

Odpowiedz
Reklama
czarnaaj 2013-11-07 o godz. 04:08
0

sweety-ja przed ciaza badalam hormonki--kurcze wiesz co dziwne ze po pol roku zazywania teraz cos sie dziej e-jutro dzwonie do ginaumowic sie na wizytke

Odpowiedz
sweety 2013-11-07 o godz. 02:25
0

no własnie. Najlepiej zbadaj hormonki , te podstawowe.

Odpowiedz
czarnaaj 2013-11-07 o godz. 01:13
0

tylko z eja nie odstwailam ale dalje biore :|

Odpowiedz
sweety 2013-11-06 o godz. 07:18
0

Gaja napisał(a):Ja tak czasami mam, kiedy mam stresujący miesiąc, jakieś nerwówki w pracy (jem cilest od przeszło 7 lat z przerwami). Wówczas zdarza mi się mieć plamienie w połowie opakowania.
bo stres powoduje podwyższenie prolaktyny, a z kolei to może powodowac plamienia ( u mnie tak było, ale po odstawieniu tabsów)

Odpowiedz
czarnaaj 2013-11-06 o godz. 06:54
0

pewno sie udam ale gin sporo kaski zdziera
mimo wszystko pojde musze do niego zadzwonic

Odpowiedz
Reklama
Gaja 2013-11-05 o godz. 22:33
0

czarnaaj napisał(a):gaja dzieki ze zwrocilas uwage na tego posta
a co ci gin na to mowil?
wwzszystko mizliwe ze przez sretres
tylko wczesniej mialam tak raz przy pierwszym opakowaniua co jest nornalne Gin właśnie mówił o stresie.
No chyba, że plamienie zamienia się w krwawienie... to już nie wiem... ja miałam/ mam czasami plamienia.
Ale może kontrolnie udaj się do gina.

Odpowiedz
czarnaaj 2013-11-05 o godz. 21:43
0

gaja dzieki ze zwrocilas uwage na tego posta
a co ci gin na to mowil?
wwzszystko mizliwe ze przez sretres
tylko wczesniej mialam tak raz przy pierwszym opakowaniua co jest nornalne

Odpowiedz
Gaja 2013-11-05 o godz. 20:14
0

czarnaaj
Ja tak czasami mam, kiedy mam stresujący miesiąc, jakieś nerwówki w pracy (jem cilest od przeszło 7 lat z przerwami). Wówczas zdarza mi się mieć plamienie w połowie opakowania.
Ale jeśli plamienia powiększają się, może lepiej udać się do gina?

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie