Quantcast
  • Iweta odsłony: 116052

    Luteina dopochwowa

    Mam pytanie dotyczące właśnie luteiny. Biorę ją do niedawna ale ona tak jakby nie chce se do końca wchłonąć i czasami mam takie uczucie ze ona ze mnie wypływa i wtedy opada mnie okropny strach ze zaczęłam plamić albo przyszła @. No i jak ide do łazienkie to cala wkładka jest koloru białej farby.Zawsze po podaniu luteiny leżę ok 20 minut, moze to za mało? Wicie może jakie są skutki uboczne luteiny dopochwowej?

    Odpowiedzi (11)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-10-23, 04:21:04
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Zuza_nka01 2013-10-23 o godz. 04:21
0

Iwetka wierz mi to nie po luteinie masz zaparcia, to wszystko hormonki szaleją, zależy też od tego jak się odżywiasz. Co do luteiny dopochwowej to jest lepsza biorę ją trzy razy dziennie odkąd tylko dowiedziałm się że jestem w ciąży. Będę ją brała chyba jeszcze długo bo moja lekarka jest przewrażliwiona już na moim punkcie bo już dwa razy się nie udało utrzymać moich ciąż. Brałam luteinę pod język ale nie dalo rady, teraz wiem że "dowcipna" luteinka jest lepsza, bo minął już ten najgorszy okres. Nie wiem jaki jest twoj przypadek ale ja ją biorę na podtrzymanie i do tego jeszcze jedne "dowcipne" tabletki antybakteryjne żeby sie nic nie przyplątało, ta biała wydzielina to tylko resztki tabletki które sie nie wchłonęły.
trzymaj się mocno i nie przejmoj się że więcej sikasz to dzidzia szaleje i bawi się twoim pęcherzem
pozdrawiam gorąco wszystkie mamuski

Odpowiedz
Tusia 2013-10-23 o godz. 04:17
0

Iweta chodze cześciej do toalety, ale nie specjalnie... teraz to jeszcze nic, wiem co było w poprzedniej ciązy pod koniec, własciwie nie schodzilam z toalety...
chociaż jak tak przeanalizowac to chodze z pewnościa częściej niż poprzednio, być moze po luteinie

Odpowiedz
Iweta 2013-10-23 o godz. 04:16
0

Tusia, a latasz czesto sisiu po luteinie? Bo ja to tak, sikam praktycznie co godzinę, czuję jakbym wypiła beczke wody.

Odpowiedz
Tusia 2013-10-23 o godz. 04:13
0

Dziewczyny a ja po tej luteinie strasznie kiepsko się czuje, mam okropne bóle głowy i zawroty, możliwe że jest to poprostu nasilenie objawów wczesnej ciazy poprzez dodatkowa dawkę hormonów, ale czy az do takiego stopnia, żebym z łóżka wstac nie mogła...?
I jeszcze jedno pytanie, jak pochodzę za długo to strasznie znowu zaczyna mnie kłuć podbrzusze i brzuch mnie okropnie "ciągnie" na dół. Te koszmarne ataki najgorszych bóli mi przeszły, ale zdażają się właśnie takie sytuacje, tez tak miałyście?

Odpowiedz
Basiek 2013-10-23 o godz. 04:10
0

Iweta - na pewno nie. Ja bralam naprawdę dużo luteiny i dość długo i nigdy ( do dzisiaj wlącznie) nie mialam zaparć. Ogolnie wiadomo, że tzw hormony ciążowe zwalniają perystaltyke jelit i ogólnie cała przemianę ale na pewno nie są bezpośrednią przyczyną zaparć.
Musisz kochana znaleść swój wlasny sposób na zaparcie czyli coś co spowoduje skutek odwrotny W moim przypadku była i jest to zawsze kapusta kiszona ale wiadomo, każdy jest inny.
W ostateczności lekarz ci poradzi jakieś łagodne środki przeczyszczające lub po prostu czopki glicerynowe. Próbuj różnych potraw zwlaszcza takich, po których kiedyś bieglaś do toalety, bo przy ciąglych zaparciech mogą zrobić się hemoroidy - a to już problem.
Duzo pij, zrezygnuj na jakiś czas z pieczywa, jedz jogurty, pij kefiry i maślankę, jedz owoce. Spróbuj suszone sliwki i morele. Jesli nic nie pomorze, zapytaj o radę swojego lekarza.

Pozdrawiam

Odpowiedz
Reklama
Iweta 2013-10-23 o godz. 04:07
0

Jak myslicie, czy luteina dopochwowa moze powodowac to, ze mam coraz mocniejsze zaparcia?
W czasie gdy jej nie brałam nie było tak źle ale teraz to koszmar

Odpowiedz
Gość 2013-10-23 o godz. 04:06
0

a ja jezeli sie nie mysle am cale opakowanie luteiny chyab w domu, sprawdze,jakby co moge ci wyslac, . ja tez mialam wrazenie , ze wszystko ze mni eleci, ale wchlania sie szybko,zas ta pod jezyk bardzo nie dobra jest na układ pokarmowy, lekarz mi nawet powiedzial, ze lepeij ja stosowac dopochwowo niz lykac. jakbym miala i bedzie jeszcze wazny termin waznosci to dam znac.

Odpowiedz
angiee 2013-10-22 o godz. 17:18
0

ja bralam luteine 2 miesiace, i mowiac szczerze nie mialam czasu lezec po kazdej tabletce, bo bralam ja tez rano przed pojsciem do pracy, nic napewno nie wypadnie - szybciutko sie wchlania

Odpowiedz
Basiek 2013-10-22 o godz. 02:06
0

Iweta -- ja bralam luteinę bardzo dlugo i w dość duzych dawkach. I wcale nie lezalam. Pytalam o to swojego lekarza, bo też mialam wrażenie, że wszystko ze mnie wyplywa. Ale to normalne, progesteron wchłania się szybko a to co wyplywa to jakby masa tabletki - tak powiedzial lekarz. Nie ma się więc czym martwić :)

Pozdrawiam

Odpowiedz
Iweta 2013-10-22 o godz. 00:15
0

Kiki, ja mam tabletki dopochwowe(Progesteronum)-tak pisze na opakowaniu.
Dziewczyny, dzieki, pocieszyłyście mnie, bo już miałam obawy, ze moje ciało nie chce jej przyjmować.

Odpowiedz
Reklama
Gość 2013-10-21 o godz. 20:24
0

Iwetko ja mialam dokladnie taka samo, ciagle wydawalo mi sie ze ona ze mnie wylatuje. Podobno ona jednak sie bardzo szybko wchlania i nie ma powodu do obaw. jesli nie masz pewnosci moze lepiej stosuj lteine pod jezyk. A masz luteine vaginal czy zwykla?

Odpowiedz
Iweta 2013-10-21 o godz. 19:27
0

Mam pytanie dotyczące właśnie luteiny. Biorę ją do niedawna ale ona tak jakby nie chce se do końca wchłonąć i czasami mam takie uczucie ze ona ze mnie wypływa i wtedy opada mnie okropny strach ze zaczęłam plamić albo przyszła @. No i jak ide do łazienkie to cala wkładka jest koloru białej farby.Zawsze po podaniu luteiny leżę ok 20 minut, moze to za mało?

Odpowiedz
Gość 2013-10-23 o godz. 04:06
0

a ja jezeli sie nie mysle am cale opakowanie luteiny chyab w domu, sprawdze,jakby co moge ci wyslac, . ja tez mialam wrazenie , ze wszystko ze mni eleci, ale wchlania sie szybko,zas ta pod jezyk bardzo nie dobra jest na układ pokarmowy, lekarz mi nawet powiedzial, ze lepeij ja stosowac dopochwowo niz lykac. jakbym miala i bedzie jeszcze wazny termin waznosci to dam znac.

Odpowiedz
angiee 2013-10-22 o godz. 17:18
0

ja bralam luteine 2 miesiace, i mowiac szczerze nie mialam czasu lezec po kazdej tabletce, bo bralam ja tez rano przed pojsciem do pracy, nic napewno nie wypadnie - szybciutko sie wchlania

Odpowiedz
Basiek 2013-10-22 o godz. 02:06
0

Iweta -- ja bralam luteinę bardzo dlugo i w dość duzych dawkach. I wcale nie lezalam. Pytalam o to swojego lekarza, bo też mialam wrażenie, że wszystko ze mnie wyplywa. Ale to normalne, progesteron wchłania się szybko a to co wyplywa to jakby masa tabletki - tak powiedzial lekarz. Nie ma się więc czym martwić :)

Pozdrawiam

Odpowiedz
Iweta 2013-10-22 o godz. 00:15
0

Kiki, ja mam tabletki dopochwowe(Progesteronum)-tak pisze na opakowaniu.
Dziewczyny, dzieki, pocieszyłyście mnie, bo już miałam obawy, ze moje ciało nie chce jej przyjmować.

Odpowiedz
Gość 2013-10-21 o godz. 20:24
0

Iwetko ja mialam dokladnie taka samo, ciagle wydawalo mi sie ze ona ze mnie wylatuje. Podobno ona jednak sie bardzo szybko wchlania i nie ma powodu do obaw. jesli nie masz pewnosci moze lepiej stosuj lteine pod jezyk. A masz luteine vaginal czy zwykla?

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie