Quantcast
  • connie odsłony: 13299

    Czy po odstawieniu tabletek mogą wystąpić problemy z cerą?

    Czy to jest normalne czy mam isc do specjalisty?Od odstawienia tabletek na mojej twarzy zaczęły pojawiać się małe krostki, schodza i wychodzą na nowo na policzkach. Wczesniej nigdy nie miałam problemów z cerą, a tu nagle nie jest gładka jak zawsze. Nie jest to wielki problem, bo jak sie przypudruje, to tych krostek nie widać, ale dzisiaj spojrzałam w lutro po myciu i nie wygląda to za ciekawie.Stad moje pytanie, czy po odstawieniu mogą sie zacząć takie problemy z cerą?

    Odpowiedzi (14)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-06-13, 05:34:36
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Gość 2013-06-13 o godz. 05:34
0

To pewnie skutek odstawienia pigułek! Spróbuj myć buzie mydełkiem siarkowym, to może pomóc. Mydełko w aptece kosztuje ok 3zł. :D

Odpowiedz
Gość 2013-06-13 o godz. 05:33
0

Nie msz powodów do obaw. To normalne. Nie musi tak zawsze być, ale może. Ja też tak miałam.

Odpowiedz
Gość 2013-06-13 o godz. 05:31
0

Dobrze was rozumiem dziewczynki!!
To koszmar miec problemy z cera - wiem bo ja tez je mam!! Czlowiek nie marzy o niczym innym rano tylko o tym zeby zobaczyc gladka buzie w lustrze!!!

Odpowiedz
Gość 2013-06-13 o godz. 05:29
0

kurcze, już myslałam ze tylko ja mam taki koszmar na twarzy... odstawiłam ze trzy m-ce temu tabletki.. problemy z cerą miałam jedynie w okresie dojrzewania, wyleczone zresztą przez dermatologa... miaąłm naprawdę piękną cerę.. gładka... a teraz z m-ca na miesąc jest coraz gorzej i już niemal wyję jak sie widze w lustrze... :( uh... niech to przejdzie... :(

Odpowiedz
wik 2013-06-13 o godz. 05:28
0

Zgadzam się z Tobą connie w stu procentach!!!
pozdrawiam :)

Odpowiedz
Reklama
connie 2013-06-12 o godz. 21:15
0

wszystko zależy i tak od kobiety indywidualnie, jedne zachodzą po odstawieniu szybciutko, drugie czekają miesiacami
i tak uważam, że wszystko jest dla ludzi

Odpowiedz
Gość 2013-06-12 o godz. 06:37
0

...

Odpowiedz
Gość 2013-06-07 o godz. 23:41
0

Ja pigulki odstawilam rok temu i od tej pory z moja cera stal sie jakis koszmar, a cere przedtem zawsze mialam idealna, do tego stopnia, ze wszyscy mi jej zazdroscili.
Teraz nie poznaje samej siebie w lustrze. Malo tego, ze wypryski to cera tlusta niczym posmarowana smalcem. Koszmar.
Stosowalam rozne masci, kosmetyki tansze, drozsze..... Nic. Bez rezultatu.
W koncu zaczelam w tym miesiacu stosowac plastry antykoncepcyjne. Cera jakby mniej tlusta ale wypryski jak sie pojawialy tak sie pojawiaja.

Odpowiedz
wik 2013-05-04 o godz. 00:52
0

Moja cera po odstawieniu pigułek też się pogorszyła. Mój mąż nawet się śmieje, że drugi raz przechodzę okres dojrzewania i wygladam jak nastolatka :)
Ale staram się jakoś z tym żyć i tłumaczę sobie, że to nie musi być wcale wina hormonów. w końcu jest upalne lato i bardziej sie pocimy, a poza tym wiekszość dnia spędzam w pracy i moja skóra jest niedotleniona.
Bądźcie dzielne i myślcie pozytywnie - natura nam to wynagrodzi! W ciąży na pewno będziemy wyglądać pięknie :D

Odpowiedz
ReRe 2013-04-20 o godz. 04:25
0

Heh ja też nie muszę szukać już faceta mam 23 lata i dostaję szału jak patrzę rano w lustro groza nienawidzę tych wyprysków muszę się wybrać do dobrego deramtologa bo inne konowały przepisują mi od razu hormony i stawiają bez badania diagnozę, że mam więcej testosteronu grrrr lol

Odpowiedz
Reklama
Eire 2013-04-19 o godz. 09:58
0

widze,że Wy też to macie. ja nigdy nie miałam super gładkiej skóry ale biorąc Diane było naprawdę super, robiło mi się kilka pryszczy przed okresem a teraz...czasami mam wrażenie że wyglądam jak jakąs nastolatka która dojrzewa...eh..mam nadzieję, że jakoś to przetrzymam. Dobrze, że faceta nie muszę sobie już szukać

Odpowiedz
Gość 2013-04-17 o godz. 14:48
0

connie, ja tez mam krostki i gorsza cere po odstawieniu pigulek. To juz trzeci cykl i wcale nie jest lepiej, no moze w polowie cyklu jest ok, ale najgorzej jest tuz przed okresem. Nie jest to jakies strasznie widoczne i ogolnie jak powiedzialam mojemu ginowi to mi powiedzial ze przesadzam ale ja czuje ze nie mam gladkiej buzi tak jak kiedys :( . Juz kiedys jak odstawiam pigulki mialam podobnie, ale to wszystko sie jakos unormowalo, wiec mysle ze i teraz tak bedzie. Czego sie nie robi dla dzidzi... :D

Odpowiedz
connie 2013-04-17 o godz. 12:43
0

Nie chciałabym z każdą małą drobnostką latać od razu do ginekologa. Skoro to normalne i się zdarza, to jakos to przetrwam, byle tylko nie było gorzej. Ja mam ogólnie bardzo wrażliwą skórę, między innymi mam alergię na słońce, którą juz raz leczyłam sterydami i po nich ponad 5 kilo przytyłam. Jakos leków nie lubię :)
Dziekuje szcześliwko :)

Odpowiedz
Gość 2013-04-17 o godz. 09:49
0

Owszem, tak może być - tak było u mnie. Poza tym ja tylko na tabletkach miałam ładną cerę. :( To czy te kroski są ot takie sobie, czy tez należy się nimi zająć to trza pogadać z ginem, dermatologiem, może nawet endokrynologiem... ale z drugiej strony na 99% wychodzą Ci "bokiem" (buzią :) ) tabletki... poza tym, jeślibyś chciała się leczyć na syfki, to chyba nie wtedy, gdy chcesz dzidzi... bo leczyć syfki to mogą hormonami :( no chyba że jakieś maści Ci dadzą, ale te najlepsze to są na antybiotykach, więc też źle żebyś wtedy zachodziła (może przesadzam...) pogadaj z ginem, co?

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie