Mecz Polska-Estonia: Polska wygrała 5:1. Internauci tworzą memy!

Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ East News

W czwartek na Stadionie Narodowym miał miejsce mecz Polska Estonia. Polska rozgromiła ten mecz i wygrała go 5:1. Internauci komentują zwycięstwo naszej drużyny i tworzą memy! W galerii zebraliśmy najlepsze z nich.

Mecz Polska-Estonia: Polska wygrała 5:1. Kto strzelił gole?

W czwartek 21 marca na Stadionie Narodowym odbył się pierwszy mecz baraży do mistrzostw Europy Polska-Estonia. Polska rozgromiła Estonię i wygrała ten mecz 5:1.

Jednak taki wspaniały wynik dla polskiej reprezentacji nie był wcale oczywisty od początku. Pierwsza połowa meczu zakończyła się jedynie jedną bramką dla Polski, choć Estonia była osłabiona i gra w 10-tkę piłkarzy.

Jednak w drugiej połowie meczu nadrobiliśmy straty i to z nawiązką, choć niestety straciliśmy jedną bramkę - Wojciech Szczęsny był bardzo niezadowolony z faktu, że nie udało się jej obronić.

Ostatecznie dla Polski bramki strzelili: Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Jakub Piotrowski, Nicola Zalewski, Sebastian Szymański. Bramkę Polakom strzelił Martin Vetkal.

Co ciekawe, Robert Lewandowski nie strzelił żadnego gola, ale to on nadawał to grze. Na boisku wyróżniali się również Piotr Zieliński i Nicola Zalewski.

Polski selekcjoner Michał Probierz miał więc powody do zadowolenia. Kolejny mecz. Polska zagra 26 marca w Cardiff i tym razem zmierzy się z Walią.

Wojciech Szczesny, Jakub Kiwior, Jan Bednarek, Karol Swiderski, Pawel Dawidowicz, Nicola Zalewski, Bartosz Slisz, Piotr Zielinski, Robert Lewandowski, Jakub Piotrowski, Przemyslaw Frankowski, polska drużyna na meczu Polska-Estonia Beata Zawadzka/East News

Mecz Polska-Estonia — memy!

Po meczu Polska-Estonia sieć zalały memy. Internauci komentowali spektakularne zwycięstwo Polaków i ich 5 bramek, chwalili obronę Wojtka Szczęsnego, który jest niczym mur. Bohaterem memów stał się też Michał Probierz, który mógł być tak spokojny, że aż miał czas na rozwiązywanie krzyżówek.

W galerii zebraliśmy najlepsze memy po meczu Polska-Estonia!

Mecz Polska Estonia: Polska wygrała 5:1. Internauci tworzą memy! Zobacz galerię!
Źródło: Facebook.com/SekcjaGimnastyczna