Zgłoś naruszenie


Proszę uzupełnić wszystkie pola.

Pytania » Świat Paznokci » Choroby i problemy zwiazane z panokciami
  • Kama 2010-06-23 o godz. 17:17, odsłony: 5216 0

    Czy można przedawkować Skrzypovitę?

    Od 2 miesięcy zażywam Skrzypovite. Brałam (tak jak pisze od 1-2 tabletek) - 2 tabletki bardzo rzadko 1 dziennie. Nie mam pojęcia jakie są objawy po przedawkowaniu witamin. Od dłuższego czasu ( ok 2,3 tygodnie), na moim ciele pojawiły sie krostki itp. zmiany towarzyszące trądzikowi !!! Na buzi w okolicy brody takie krostki jakby uczulenie. Miałam trądzik począwszy od gimnazjum ale potem zanikł a teraz znowu jestem obsypana. Niewiem czy to wina skrzypovity czy może odłożenia pigułek hormonalnych. Nie mam pojęcia. Spotkał sie ktoś z czymś takim?

    Odpowiedzi (4) Kategoria: Świat Paznokci :: Choroby i problemy zwiazane z panokciami Ostatnia odpowiedź: 2016-08-06, 19:08:52 Tagi:

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Najnowsze / Najstarsze

Wybrana odpowiedź

Najwyżej ocenione odpowiedzi

Odpowiedzi

KAMi_ns 2010-06-23 o godz. 18:17 0

ja bym raczej na odstawienie tabletek antykoncepcyjnych stawiala

kaoo 2010-06-23 o godz. 18:21 0

KAMi_ns napisał(a):ja bym raczej na odstawienie tabletek antykoncepcyjnych stawiala
ja tak samo bo skoror bierzesz te witaminki taj jak jest zalecane .. poza tym co tekiego jest w tej skrzypowicie zeby wyrzucalo na buzi...

Kama 2010-06-25 o godz. 10:15 0

Mam nadzieje ze to zejdzie predko, nie mam ochoty drugi raz przwechodzic trądzik;p Dziękuje kochane :D

Karmeletka20 2016-08-06 o godz. 19:08 0

ja tez mam ten sam problem teraz i sie zastanawiam czy to przez te witaminy ...bo tabletki antykoncepcyjne odlozylam jakies 3 lata temu

Odpowiedz
Podobne tematy
Kategorie pytań