Euro 2024: Polacy przegrali 1:2 z Holandią, ale grali pięknie [memy]

instagram.com/_rl9

W niedzielę w Niemczech Polska zmierzyła się z Holandią w inauguracyjnym meczu Mistrzostw Europy. Spotkanie zapowiadało się obiecująco, gdyż nasi piłkarze szybko objęli prowadzenie, ale Holendrzy szybko wyrównali, a w 83. minucie strzelili decydującą bramkę. Ostatecznie polscy piłkarze musieli uznać wyższość przeciwników. Internauci podsumowali sytuację memami.

Polacy przegrali 1:2 z Holandią

W ostatnią niedzielę Polacy rozpoczęli zmagania na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Niestety, początek turnieju nie był dla nich udany, gdyż nasza reprezentacja przegrała pierwszy mecz z Holandią 1:2. Początek meczu wyglądał obiecująco, gdyż w 16. minucie Adam Buksa zdobył bramkę dla Polski.

Jednak później to Holendrzy zdobyli dwie bramki, co doprowadziło do porażki polskiej drużyny w inauguracyjnym meczu Euro 2024. Jak powszechnie wiadomo, Robert Lewandowski nie zagrał w tym spotkaniu z powodu kontuzji. Istnieje jednak szansa, że wspomoże kolegów w najbliższym meczu, który odbędzie się w piątek o godzinie 18:00. Tym razem naszym rywalem będzie reprezentacja Austrii.
mem napis Instagram.com/michałmarszał

Internauci robią memy

Zmagania polskich piłkarzy są bardzo popularne w kraju, także wśród internautów, którzy chętnie opisują przebieg wydarzeń i ich wynik w sieci. Nie inaczej było po przegranym meczu na Euro. W internecie można zobaczyć wiele zabawnych memów.

Memy odnoszą się nie tylko do samej porażki, ale także do przebiegu spotkania i "złotych rad" Polaków, którzy chętnie dzielą się nimi zarówno przed telewizorem, jak i w internecie. Mimo że Robert Lewandowski nie grał w tym spotkaniu, to on również jest bohaterem wielu materiałów.

Dodatkowo wielu internautów, także w memach, chwali naszych reprezentantów za grę, co nie zdarza się często, zwłaszcza po przegranym meczu. Pozostaje nam jedynie czekać na kolejne spotkania Polaków.