Newsy - Strona 1848

Stan ich domu był fatalny. Ekipa "Nasz Nowy Dom" poddała go spektakularnej metamorfozie
Stan ich domu był fatalny. Ekipa "Nasz Nowy Dom" poddała go spektakularnej metamorfozie

Takich emocji chyba jeszcze w programie "Nasz Nowy Dom" nie było. Bo sytuacja była trudna i to było widać na pierwszy rzut oka. Jednak nikt nie spodziewał się, że stan domu jest jeszcze gorszy, niż się wszystkim wydawało. I co tu w takiej sytuacji zrobić? Skoro rodzina już powiadomiona o remoncie. O rezygnacji nie było mowy. Trzeba było poradzić sobie z trudnościami. Czy ekipie się to udało? No oczywiście! W galerii przedstawiamy efekt metamorfozy domu.

Newsy - Strona 1848

Pt. 19 kwietnia

"Zostawiłem żonę, bo była słaba w te klocki. Jestem mężczyzną. Mam swoje potrzeby..."
"Zostawiłem żonę, bo była słaba w te klocki. Jestem mężczyzną. Mam swoje potrzeby..."

"Moja żona pod różnymi względami była naprawdę w porządku, a jednak miała bardzo dużą jedną istotną wadę. Nie była zbyt dobra w te klocki. Ja jestem mężczyzną po 50. z wysokim poziomem testosteronu i te sprawy są dla mnie bardzo ważne. Ona jednak tego nie rozumiała. Przykro mi to mówić, ale skoro żona nie spełniała wobec mnie swoich obowiązków, to nie miałem wyboru i musiałem wziąć rozwód. Dla mnie może być i kilka razy dziennie. Ona chciała raz na tydzień. No sorry, ale tak być nie może".

Pt. 19 kwietnia

"Narzeczony wyszedł z mieszkania i nie wrócił. Po 7 latach przypomniał mu się adres"
"Narzeczony wyszedł z mieszkania i nie wrócił. Po 7 latach przypomniał mu się adres"

"Byłam oszołomiona, że Jarek wybrał mnie, choć nie wyglądałam jak bóstwo i tajniki make-upu nakładanego szpachlą były mi obce. Wolałam dłużej posiedzieć z kawą i książką w ręku na tarasie, niż spędzić ten czas w łazience przed lustrem i udawać kogoś, kim nie jestem. Jarkowi właśnie to się we mnie spodobało - sam mi to mówił. Okazało się, że kiedyś źle go oceniłam, albo po prostu się zmienił... Szybko zostaliśmy parą, a później narzeczeństwem. Nie spodziewałam się, że tak to się dalej potoczy".

Pt. 19 kwietnia

"Sąsiad od rana robi grilla na balkonie i słucha disco polo. Taki to pożyje, bo nie liczy się z innymi"
"Sąsiad od rana robi grilla na balkonie i słucha disco polo. Taki to pożyje, bo nie liczy się z innymi"

"Sezon grillowy się rozpoczął i, gdy tylko słońce pojawiło się na niebie, sąsiad spod piątki wyciągnął grilla na balkon, leżaczki i bezprzewodowe radio. I tak od rana do wieczora, grilluje sam lub z kolegami, puszcza disco polo i każe mi się wyluzować! No chętnie, serio, ale ja tutaj pracuję! Jednak trochę słabo, gdy rozmawiasz z klientem, a w tle lecą Zielone oczy Zenka Martyniuka. Prosiłam, błagałam, nie ma rady na tego gościa!"

Czw. 18 kwietnia

"Wnusia musi mieć komunię w drogiej restauracji. Ważne, żeby wszyscy gadali i było na bogato"
"Wnusia musi mieć komunię w drogiej restauracji. Ważne, żeby wszyscy gadali i było na bogato"

"To właśnie moja córka. Wielka dama, pani bizneswoman z agencji nieruchomości. Impreza komunijna w najdroższej restauracji, zamiast dziecku odłożyć na książeczkę, żeby za parę lat miała pieniążki. Nie tak wychowałam moją córkę, ale odkąd obrosła w piórka, to rozrzutna stała się taka i za nic ma moje zdanie. Chciałam jakieś ciasta napiec i rodzinę na kawę zaprosić, to nie. Zachciewa jej się kawioru i piętrowego tortu!"

Czw. 18 kwietnia

Paznokcie minimalistyczne - ten nurt jest hitem w trendach na 2024 rok!
Paznokcie minimalistyczne - ten nurt jest hitem w trendach na 2024 rok!

Paznokcie minimalistyczne to trend 2024 roku, który sprzyja powściągliwym rozwiązaniom w modzie i urodzie. Paznokcie minimalistyczne pozwolą odpocząć Ci od żeli i hybryd, a cieszyć się naturalną płytką. Na wiosnę to rozwiązanie idealne. Jakie rozwiązania warto zastosować? Tego dowiesz się z naszej galerii, a także z tekstu niżej.

Newsy - Strona 1848

Czw. 18 kwietnia

"Halo, córciu, tu mama! Mam już serdecznie dość tych słów w słuchawce. Znów czegoś chce"
"Halo, córciu, tu mama! Mam już serdecznie dość tych słów w słuchawce. Znów czegoś chce"

"Wiem, że nie powinnam tak mówić, ale serio - mam serdecznie dość mojej rodzicielki! No codziennie, kilka razy na dzień dzwoni do mnie z różnymi drobnostkami i zaburza mój rytm. W pracy, na siłowni, w kościele - zawsze dzwoni, żeby mi opowiedzieć jakąś emocjonującą historię lub plotkę. Przecież ja mam swoje życie! Już nawet nie mogę z chłopakiem całego wieczoru spędzić, bo mamusia dzwoni..."

Czw. 18 kwietnia

"Moja matka ciągle wmawiała mi, że Kaśka jest złą żoną. Pewnego dnia jej uwierzyłem"
"Moja matka ciągle wmawiała mi, że Kaśka jest złą żoną. Pewnego dnia jej uwierzyłem"

"Moja matka od samego początku nie lubiła Kasi. Nawet, gdy braliśmy ślub, to kręciła nosem i widać to dobrze na zdjęciach! Nie rozumiałem tego, ale nie brałem sobie tego do serca wtedy. Niestety pewnego dnia coś się zmieniło w mojej głowie i to był początek problemów."

Czw. 18 kwietnia