Newsy - Strona 1855

Agata Rubik pokazała stare zdjęcie z mężem na rowerze. Odtworzyli je na nowo
Agata Rubik pokazała stare zdjęcie z mężem na rowerze. Odtworzyli je na nowo

Agata Rubik i Piotr Rubik pokazali na Instagramie wspólne zdjęcia zarówno te obecne, jak i te z przeszłości. Różnica nie jest wielka, bardziej w modzie i urodzie, lecz w szkodliwym działaniu czasu nie bardzo, a te fotografie dzieli 18 lat. Fani docenili zestawienie tych zdjęć i skomplementowali małżeństwo. Zobacz poniżej jedno z nich.

Newsy - Strona 1855

Wt. 16 kwietnia

Piotr Gąsowski kończy dzisiaj 60 lat. Tak wyglądał kiedyś król Polsatu. Miał włosy na głowie i nie tylko
Piotr Gąsowski kończy dzisiaj 60 lat. Tak wyglądał kiedyś król Polsatu. Miał włosy na głowie i nie tylko

Piotr Gąsowski to jeden z tych aktorów, którzy zapisali się w historii polskiego kina i polskich seriali. W każdej produkcji, w której się pojawiał, intrygował charyzmą i talentem. W naszej galerii przypominamy, jak kiedyś wyglądał Piotr Gąsowski, który dzisiaj kończy 60 lat. Jego metamorfoza robi wrażenie.

Newsy - Strona 1855

Wt. 16 kwietnia

Mąż opublikował nowe zdjęcie Sylwii Peretti. Jej wygląd poruszył internautów
Mąż opublikował nowe zdjęcie Sylwii Peretti. Jej wygląd poruszył internautów

Życie Sylwii Peretti zmieniło się diametralnie po tragicznej śmierci jej syna. Był to cios prosto w serce, po którym gwiazda do dziś nie może się pozbierać. Wycofała się z życia publicznego i social mediów. Teraz jej mąż opublikował jej najnowsze zdjęcie. Internauci są poruszeni. 

Newsy - Strona 1855

Wt. 16 kwietnia

Doda wywołała burzę w sieci. Wszystko przez okoliczności jednego zdjęcia
Doda wywołała burzę w sieci. Wszystko przez okoliczności jednego zdjęcia

Doda po kolejnej audycji w radiu RMF w niedzielę, wsiadła do tramwaju, aby dostać się do domu. Poinformowała o tym fanów, wstawiając fotkę z transportu publicznego i zachęcając do wysłuchania jej audycji, w formie podcastu. Jednak największe poruszenie wywołało jej zdjęcie, gdyż jej obserwujący nie spodziewali się, że gwiazda wsiądzie do tramwaju. Na tą zaczepkę odpowiedziała sama Doda.

Newsy - Strona 1855

Wt. 16 kwietnia

Dagmara Kaźmierska ma pęknięte żebro. Ostre treningi do "Tańca z gwiazdami" dają się we znaki
Dagmara Kaźmierska ma pęknięte żebro. Ostre treningi do "Tańca z gwiazdami" dają się we znaki

To nie koniec dramatycznych przeżyć u Dagmary Kaźmierskiej. Podczas ostatniego odcinka zebrała bardzo niskie noty. Okazuje się, że powodem nie było tylko chore kolano, ale również pęknięte żebro! Przed kamerami miała szeroki uśmiech na ustach, a skrycie cierpiała prawdziwe katusze. Teraz opowiedziała o tym w jednym z wywiadów. 

Newsy - Strona 1855

Wt. 16 kwietnia

Pilne wieści o Edycie Górniak. Celebrytka już spakowała walizki. To wszystko przez Allana...
Pilne wieści o Edycie Górniak. Celebrytka już spakowała walizki. To wszystko przez Allana...

Edyta Górniak to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek w Polsce. Przez wiele osób nazywana jest nawet diwą polskiej sceny muzycznej. Każdy występ gwiazdy wzbudza bardzo dużo zainteresowania wśród fanów, bo Górniak jest rozchwytywana w naszym państwie. A jednak piosenkarka postanowiła podjąć niezwykłe zaskakującą decyzję i na stałe wyprowadzić się z Polski. 

Newsy - Strona 1855

Wt. 16 kwietnia

Marek Czyż miałby zarabiać w TVP 87 tysięcy? Dziennikarz zabrał głos, mówiąc o stawkach
Marek Czyż miałby zarabiać w TVP 87 tysięcy? Dziennikarz zabrał głos, mówiąc o stawkach

Marek Czyż jest jednym z powracających dziennikarzy do TVP po zmianie władzy. W mediach plotkowano, że ma teraz zarabiać 87 tysięcy miesięcznie, co okazało się kłamstwem. Zarobki są znacznie niższe, bowiem największa obecnie pensja w TVP to 35 tysięcy. Jednak nadal nie wiadomo, czy właśnie tyle ma Czyż.

Newsy - Strona 1855

Wt. 16 kwietnia

"Przez przypadek nalałam za dużo paliwa... Kazałam im wypompować nadmiar, bo przecież nie będę za to bulić"
"Przez przypadek nalałam za dużo paliwa... Kazałam im wypompować nadmiar, bo przecież nie będę za to bulić"

"Wracałam wczoraj wieczorkiem od misiaczka, w romantycznym nastroju, i po drodze stanęłam na stacji benzynowej. Tak się zamyśliłam, a te cyferki tak szybko przeskakiwały, że zatankowałam o 2 litry za dużo... Ożeż kurier! W dodatku nie spojrzałam, po ile paliwo. Grzecznie wezwałam więc pracownika i mówię, jaka jest sytuacja i żeby sobie ten nadmiar zabrali z powrotem - odlali, wypompowali czy co. Nie do wiary, jak mnie potraktowano!"

Wt. 16 kwietnia