Wnętrza - Strona 310

"Wypiłem w samolocie ze dwa litry". Włodzimierz Czarzasty w sprawie swojej fobii
"Wypiłem w samolocie ze dwa litry". Włodzimierz Czarzasty w sprawie swojej fobii

Włodzimierz Czarzasty ponownie zaskoczył wszystkich. Podczas gdy inni oficjele będą spokojnie pić kawę w chmurach, marszałek Sejmu będzie tłukł się autem przez pół Europy. Ta niecodzienna decyzja całkowicie wywraca logistykę Sejmu do góry nogami. Polityk zmaga się z problemem, o którym przez lata mówiło się głównie w kuluarach, ale teraz wreszcie zdecydował się na szczere wyznanie.

Wydarzenia

Śr. 22 kwietnia