Big Brother
Maja Frykowska przekonuje: SEKSU w jacuzzi wcale NIE BYŁO. Żart roku?
Maja Frykowska czyli Frytka znana z "Big Brothera" i jedna z największych skandalistek początku XXI wieku w Polsce postanowiła przypomnieć o sobie światu i wydała książkę "Pokonaj siebie", w której przekonuje, że nawrócenie się - po latach błądzenia - pozwoliło jej odnaleźć siebie. Frykowska promuje swoje dzieło w najlepsze - najpierw wpadła z wizytą do "DD TVN", gdzie w rozmowie zaatakowała ją Kinga Rusin, a teraz odwiedziła konkurencyjne "Pytanie na śniadanie". Tutaj rozmowa z Macademian Girl przebiegła już bardziej gładko.
Wt. 30 października
Pamiętacie Gosię Maier z "Big Brothera"? Zobaczcie, jak teraz wygląda!
Małgorzata Maier wzięła udział w pierwszej najgłośniejszej edycji "Big Brothera" z 2001 roku, w którym zajęła 3. miejsce. Po zakończeniu programu próbowała swoich sił w telewizji - prowadziła programy "Ikea - dom pełen pomysłów" i "Kto was tak urządził". Potem jednak zrezygnowała z kariery telewizyjnej.
Nd. 22 lipca
Tak wygląda dziś Alicja Walczak z "Big Brothera". Bardzo się zmieniła?
Alicja Walczak zadebiutowała na ekranach w 2001 roku udziałem w premierowej edycji reality show Big Brother. Wraz z jedenastką innych obcych sobie ludzi zamieszkała w jednym domu, gdzie była pod stałą obserwacją kamer i tytułowego Wielkiego Brata.
Pon. 28 maja
Był wielką gwiazdą "Big Brothera". Jak wygląda i czym zajmuje się "Gulczas", czyli Piotr Gulczyński?
Piotr Gulczyński, znany powszechnie jako "Gulczas" wystąpił w pierwszej edycji programu "Big Brother". Przez kobiety uważany był za najprzystojniejszego uczestnika, a dzięki zawadiackiemu charakterowi, kochało się w nim tysiące fanek reality show. Mimo to, nie udało mu się dotrzeć do finału- zajął szóste miejsce, przegrywając z Klaudiuszem Sevkovićem, Manuelą Michalak, Alicją Walczak i Januszem Dzięciołem.
Pt. 13 kwietnia
Wygrał 1. edycję "Big Brothera". Jak wygląda dziś Janusz Dzięcioł?
Janusz Dzięcioł zadebiutował na ekranach w 2001 roku udziałem w premierowej edycji reality show Big Brother. Był najstarszym i jednocześnie najspokojniejszym uczestnikiem show, dzięki czemu zyskał ogromną sympatię nie tylko pozostałych lokatorów domu Wielkiego Brata, jak i widzów.
Sob. 7 kwietnia
Była gwiazdą "Big Brothera". Jak wygląda dziś Karolina Pachniewicz? Nie poznacie jej!
Każdy fan 1. edycji programu Big Brother z pewnością ją pamięta. Karolina Pachniewicz, bo o niej mowa, dała się poznać jako ładna, niezbyt rozgarnięta brunetka z Olsztyna. To właśnie ona męczyła Piotra Gulczyńskiego pytaniem: "Gulczas, a jak myślisz?", który stał się potem kultowym tekstem polskiej telewizji.
Nd. 1 kwietnia
Małgorzata Maier z "Big Brothera": Jak wygląda 17 lat po zakończeniu show?
17 lat remu, Małgorzata Maier wzięła udział w pierwszej edycji programu "Big Brother", gdzie zajęła 3. miejsce.
Wt. 20 lutego
Co słychać u JOLI RUTOWICZ? Pamiętacie gwiazdę "Big Brothera" i jej różowego konia?
Jola Rutowicz to idealny przykład celebrytki jednego sezonu. Pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego lateksowa Barbie stała się gwiazdą po tym, jak w 2007 roku wzięła udział w programie "Big Brother 4.1". Niezbyt inteligentne wypowiedzi, spalona solarium skóra i różowy koń, z którym się nie rozstawała, wzbudzały wiele kontrowersji, a tym samym w mgnieniu oka zapewniły jej ogromną popularność.
Czw. 25 stycznia
Pamiętacie Monikę Sewioło? Tak wygląda dziś uczestniczka programu „Big Brother”!
Pamiętacie Monikę Sewioło z Suchej Beskidzkiej była jedną z uczestniczek, które w 2001 roku weszły do domu "Wielkiego Brata". Zasłynęła tym, że zawsze mówiła to, co myślała i jasno określiła swój cel: "być tak znaną jak Madonna". Choć na początku zdawała się konsekwentnie podążać tą ścieżką, dziś unika show biznesu.
Śr. 15 listopada
Pamiętacie Manuelę Michalak z "Big Brothera"? Zobaczcie, jak się zmieniła!
Dawno nie widziana Manuela Michalak pojawiła się w niedawno na pokazie mody Jakuba Daniela Dali. Celebrytka na pokazie witała się z Magdą Gessler, co uwiecznili na zdjęciach fotoreporterzy.
Sob. 4 listopada
Tak wygląda dziś KEN z "Big Brother'a"! Pamiętacie Łukasza Wiewiórskiego i jego ekscesy z Frytką?
Wszyscy fani „Big Brothera” z pewnością pamiętają Łukasza Wiewiórskiego, który w programie występował pod pseudonimem "Ken". To on, razem z Agnieszką (obecnie Mają) Frykowską, był bohaterem słynnego już skandalu w jacuzzi. Para zapomniała o obecności kamer i pozwoliła ponieść się emocjom. Intymne chwile Kena i Frytki oglądała cała Polska, mocno nadszarpnęło jej wizerunek. On stał się "pierwszym Casanovą" w reality show.
Sob. 28 października
Monika Sewioło. Tak wygląda dziś kontrowersyjna uczestniczka programu "Big Brother"!
Pamiętacie Monikę Sewioło z Suchej Beskidzkiej była jedną z uczestniczek, które w 2001 roku weszły do domu "Wielkiego Brata". Zasłynęła tym, że zawsze mówiła to, co myślała i jasno określiła swój cel: "być tak znaną jak Madonna". Choć na początku zdawała się konsekwentnie podążać tą ścieżką, dziś unika show biznesu.
Pon. 25 września
Co słychać u JOLI RUTOWICZ? Pamiętacie gwiazdę "Big Brothera" i jej różowego konia?
Jola Rutowicz to idealny przykład celebrytki jednego sezonu. Pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego lateksowa Barbie stała się gwiazdą po tym, jak w 2007 roku wzięła udział w programie "Big Brother 4.1". Niezbyt inteligentne wypowiedzi, spalona solarium skóra i różowy koń, z którym się nie rozstawała, wzbudzały wiele kontrowersji, a tym samym w mgnieniu oka zapewniły jej ogromną popularność.
Pt. 31 marca
GULCZYŃSKI, SEVKOVIC, SEWIOŁO. Jak wyglądają dziś gwiazdy programu "BIG BROTHER"?
Był rok 2001. Do niewielkiego budynku w podwarszawskim Sękocinie, naszpikowanego kamerami i zupełnie odciętego od świata, wprowadziło się kilkunastu uczestników programu "Big Brother".
Pt. 17 marca
TAK wygląda dziś gwiazda "Big Brother'a"! Pamiętacie Manuelę?
Manuela Michalak to gwiazda pierwszej edycji programu "Big Brother". Widzowie pokochali ją i jej charakterystyczny śmiech. Uczestniczka reality show otarła się o zwycięstwo, zajmując drugie miejsce, zaraz za Januszem Dzięciołem. Po zakończeniu programu prowadziła "Maraton uśmiechu", jednak później zniknęła z mediów.
Śr. 15 marca
Maja Frykowska została mamą!
Kilkanaście lat temu zaistniała w show biznesie dzięki udziałowi w Big Brotherze i ekscesom w jacuzzi. Maja Frykowska, znana kiedyś jako Frytka niknęła z show biznesu po licznych skandalach z jej osobą w roli głównej.
Wt. 10 marca