Moda - Strona 89
Katarzyna Zielińska była jedną z gwiazd, które zjawiły się na premierze filmu pt. "Kryptonim Polska". Aktorka postawiła na białą długą sukienkę, która miała mnóstwo czerwonych wzorów. Oprócz tego gwiazda miała srebrną małą kopertówkę i jasne letnie buty na obcasie. Piękna stylizacja!
Śr. 31 sierpnia
Edyta Pazura wraz z mężem Cezarym zjawiła się na premierze filmu "Kryptonim Polska", która odbyła się w miniony wtorek. Celebrytka włożyła niebanalną stylizację, składającą się z luźnych spodni, marynarki z długim rękawem, a także bluzki. Wszystko to w srebrnym kolorze. Wyglądała pięknie!
Śr. 31 sierpnia
Księżna Kate jest uznawana za prawdziwą ikonę stylu. Nieważne, co włoży, ta część garderoby wyprzedaje się w ciągu kilku-kilkunastu godzin. Jej suknia ślubna jest najczęściej kopiowana na świecie! Dzisiaj zatem przyjrzymy się jej garderobie. Co latem nosi arystokratka?
Śr. 31 sierpnia
Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Tak, jak w poprzednich latach, tak i teraz w roli prowadzącej obsadzono Paulinę Sykut-Jeżynę, która zaprezentowała się widzom w czarnej sukience maxi z ażurowym wykończeniem i odważnym dekoltem. Wyglądała przepięknie!
Wt. 30 sierpnia
Izabela Janachowska wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadziła pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Konsultantka ślubna miała na sobie jasną tiulową suknię, sięgającą do ziemi. Kreacja miała trójkątny dekolt i wcięcie w talii, dzięki czemu Izabela Janachowska wyglądała wspaniale!
Wt. 30 sierpnia
Pierwszy odcinek tanecznego show już za nami. Na parkiecie zaprezentował się po raz pierwszy i ostatni komplet gwiazd. Wśród nich była Karolina Pisarek, która zatańczyła salsę. Właśnie dlatego zaprezentowała się w białej obcisłej mini, która podkreśliła jej piękne kształty. Modelka wyglądała wspaniale!
Wt. 30 sierpnia
Małgorzata Tomaszewska przez cały letni sezon prowadziła koncerty TVP w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tak też było i ostatnim razem. Prezenterka włożyła pomarańczową sukienkę z odsłoniętym lewym udem i bufiastymi rękawami. Wyglądała przepięknie!
Pon. 29 sierpnia
Koncerty w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki dobiegają końca. Ostatni odbył się w Sopocie, w którym wzięła udział Małgorzata Opczowska, jako jedna z prowadzących show. Celebrytka włożyła czerwoną sukienkę z trenem do ziemi i jednym ramieniem. Uwagę przyciąga asymetria i soczysty kolor kreacji. Wyglądała... WOW!
Pon. 29 sierpnia
Katarzyna Cichopek poprowadziła m.in z Maciejem Kurzajewskim koncert TVP w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Aktorka zdecydowała się na sukienkę w kolorze ciemnego kremu z połyskującym wykończeniem, która jest asymetryczna. Kreacja prowadzącej miała także pióra w górnej części stylizacji, a także letnie buty na obcasie. Udana stylizacja?
Pon. 29 sierpnia
Kolejny koncert Wakacyjnej tasy dwójki za nami. Tym razem na scenie zaprezentowała się m.in. Maja Hyży, która miała podczas wieczoru dwie stylizacje. Pierwsza to czarno-żółty komplet, a drugi to ciemnoczerwone ponczo z mnóstwem frędzli. Gwiazda wyróżniła się w obu tych stylówkach, jednak w której z nich wyglądała lepiej?
Pon. 29 sierpnia