Moda - Strona 83

Królowa Letizia w białej sukience w czarne kwiaty. Pokazała klasę, szyk i styl! WOW!
Królowa Letizia w białej sukience w czarne kwiaty. Pokazała klasę, szyk i styl! WOW!

Królowa Letizia w zeszły czwartek uczestniczyła w ceremonii wyboru pracowników naukowych w Madrycie. Arystokratka na tę okoliczność wybrała białą sukienkę z czarnymi kwiatami i szerokim pasem przeplecionym przez talię. Jej sukienka miała podniesiony kołnierz, ale i rozkloszowany dół, przez co prezentowała się bardzo szykownie. Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Moda - Strona 83

Pt. 7 października

Sylwia Przybysz w czarnej, welurowej sukience mini, kozakach i białym płaszczu. Ta stylizacja to świetna propozycja na jesień!
Sylwia Przybysz w czarnej, welurowej sukience mini, kozakach i białym płaszczu. Ta stylizacja to świetna propozycja na jesień!

Sylwia Przybysz-Dąbrowska w ostatnią środę przyjęła zaproszenie na event marki kosmetycznej, podczas którego zapoznała się z kosmetykami firmy, a także zapozowała na ściance. Celebrytka zdecydowała się na czarną sukienkę, która kończyła się w połowie uda i biały płaszcz. Stylizację dopełniły czarne wysokie kozaki. Wyglądała skromnie, ale pięknie!

Moda - Strona 83

Pt. 7 października

Księżna Kate w koszuli i płaszczu w kolorze baby blue! Ten płaszcz to hit na jesień 2022!
Księżna Kate w koszuli i płaszczu w kolorze baby blue! Ten płaszcz to hit na jesień 2022!

Księżna Kate wraz z mężem Williamem spotkali się ostatnio z wolontariuszami w jednej z instytucji charytatywnej, skupiającej się na zdrowiu psychicznym w Belfaście. Przyszła królowa znów zadała szyku. Choć postawiła na wygodny strój, to bardzo elegancki, a przede wszystkim modny. Wszystko to przez kolor, który dominuje w modzie od kilku miesięcy.

Moda - Strona 83

Pt. 7 października

Maria Sadowska z mężem na premierze filmu! Jego fryzura zdominowała zdjęcie...
Maria Sadowska z mężem na premierze filmu! Jego fryzura zdominowała zdjęcie...

Maria Sadowska zjawiła się na premierze filmu pt. "Miłość na pierwszą stronę", który wyreżyserowała. Piosenkarka i reżyserka przyszła na event w towarzystwie swojego męża Adriana Łabanowskiego, który zdominował ich wspólne zdjęcia. Wszystko z powodu jego fryzury, którą mężczyzna ostatnio zmienił. Udana stylizacja małżeństwa?

Moda - Strona 83

Czw. 6 października

Osi Ugonoh w białej wyciętej sukience w kampanii "Pantene". To najlepsza stylizacja eventu!
Osi Ugonoh w białej wyciętej sukience w kampanii "Pantene". To najlepsza stylizacja eventu!

Modelka znana z programu "Top Model" Osi Ugonoh została jedną z ambasadorek marki kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów "Pantene". Celebrytka na wydarzenie promujące akcję włożyła białą sukienkę do z modelka ziemi z rozcięciami na udzie i w biuście. Elegancji i kobiecości dodaje także wcięcie w talii i długie eleganckie kolczyki. Przepiękna stylizacja!

Moda - Strona 83

Czw. 6 października

Alżbeta Lenska w kremowej obcisłej sukience z dekoltem podczas kampanii "Pantene". WOW!
Alżbeta Lenska w kremowej obcisłej sukience z dekoltem podczas kampanii "Pantene". WOW!

Alżbeta Lenska jest żoną Rafała Cieszyńskiego. Kobieta przez dłuższy czas miała problemy zdrowotne, lecz teraz wydaje się być wszystko dobrze, gdyż celebrytka wzięła udział w kampanii marki szamponów do włosów, gdzie stała się jedną z ambasadorek. Podczas specjalnie zorganizowanego na tę okoliczność eventu olśniła w obcisłej sukience z dekoltem!

Moda - Strona 83

Czw. 6 października

Wiktoria Gąsiewska w szarej marynarce oversize i czarnej mini na premierze filmu. Stylizacja uczennicy?
Wiktoria Gąsiewska w szarej marynarce oversize i czarnej mini na premierze filmu. Stylizacja uczennicy?

Aktorka Wiktoria Gąsiewska została zaproszona na premierę filmu o Ani Przybylskiej, która miała miejsce w ostatnią środę. Gwiazda pojawiła się na premierze i chętnie zapozowała fotoreporterom na ściance. Okazuje się, że celebrytka wybrała dość skromną stylizację, którą można by było założyć na rozpoczęcie roku szkolnego.

Moda - Strona 83

Czw. 6 października

Sylwia Grzeszczak w biało-czarnej sukience z głębokim dekoltem i dużą ozdobą na ramieniu na premierze. Udana stylizacja?
Sylwia Grzeszczak w biało-czarnej sukience z głębokim dekoltem i dużą ozdobą na ramieniu na premierze. Udana stylizacja?

Sylwia Grzeszczak w minioną środę uczestniczyła w premierze filmu "Ania", który opowiada o życiu Anny Przybylskiej. Piosenkarka, która stworzyła utwór promujący film, włożyła biało-czarną sukienkę z głębokim dekoltem. Jednak to duża ozdoba w postaci kwiatu, znajdująca się na prawym ramieniu gwiazdy, najbardziej zwróciła na siebie uwagę. Udana stylizacja?

Moda - Strona 83

Czw. 6 października