FAME MMA 12: Arkadiusz Tańcula kontra Jacek Murański - kto wygrał walkę?

instagram.com/famemmatv/

Takiego werdyktu nikt się nie spodziewał! Wczoraj podczas 12. gali FAME MMA najwięcej emocji wzbudziła walka Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Mężczyźni zmierzyli się w "rzymskiej klatce" mierzącej 3x3 metry. Ruchy były trochę ograniczone, co jedynie zwiększało zainteresowanie walką. Znamy wynik tego starcia! Gwarantujemy, że czegoś takiego się nie spodziewaliście!

Długi konflikt zakończony(?) w klatce?

Początkowo Arek Tańcula miał zmierzyć się z Mateuszem Murańskim, jednak ten doznał kontuzji i walka stanęła pod znakiem zapytania. Chęć do zmierzenia się z aktorem znanym z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" wyraził Jacek Murański! Ich relacje były naprawdę napięte, co było widać również podczas samej walki. Jesteście ciekawi, kto zwyciężył?

Arek Tańcula w FAME MMA facebook.com/famemmatv

Murański kontra Tańcula - kto zwyciężył w walce na FAME MMA 12?

Emocje sięgają zenitu! W mediach łatwo znaleźć już informację, że w walce na FAME MMA zwyciężył Arkadiusz Tańcula! Walka nie zakończyła się jednak nokautem czy decyzją sędziów. W Jacka Murańskiego wstąpił chyba duch wujka Władka (o czym sam mówi) i dodał mu sił do... łamania zasad walki.Ojciec Mateusza Murańskiego łapał siatkę, a nawet ugryzł swojego rywala! Nie mogło być inaczej, starcie zakończyło się dyskwalifikacją Murana...

Liczyliśmy, że ta walka zakończy się w inny sposób, ale kilkukrotnie upominany Jacek Murański nadal popełniał faule. Sędzia Piotr Jarosz był cierpliwy i nie przerwał walki nawet po tym, jak Murański ugryzł swojego przeciwnika. Arek dominował w walce.

Obalał, wyprowadzał bardzo mocne low kicki i trafiał ciosami. Po trzecim faulu sędzia główny stracił cierpliwość i przerwał walkę w czwartej rundzie dyskwalifikując Jacka Murańskiego!!! Szok! Arkadiusz Tańcula wygrywa walkę w rzymskiej klatce!!!

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowali się obaj panowie podczas 12. gali! Któremu kibicowaliście?

Jacek Murański wywołał burzę swoim zachowaniem podczas walki z Tańculą!
Źródło: instagram.com/famemmatv