Newsy - Strona 2501

"Związałam się z żonatym, a teraz sama zostałam na lodzie. Gdybym tylko mogła cofnąć czas"
"Związałam się z żonatym, a teraz sama zostałam na lodzie. Gdybym tylko mogła cofnąć czas"

"Koleżanki mówiły mi, gdy poznałam Wojtka, żebym nie wchodziła w tę relację, ponieważ wróci do mnie to, że związałam się z żonatym mężczyzną. Bagatelizowałam wtedy ich słowa, ale już po dwóch latach przekonałam się, że miały rację i ostrzegały mnie przed tym, co spotka mnie w przyszłości"

Nd. 24 września

"Nie dzwonią, nie piszą, nie odwiedzają mnie. Mają swoje życie. O mnie nie pamiętają"
"Nie dzwonią, nie piszą, nie odwiedzają mnie. Mają swoje życie. O mnie nie pamiętają"

"Nie uważam, że dzieci są rodzicom coś winne. Nie oczekuję od nich, że będą mi oddane i poświęcą dla mnie swoje życie. Na razie sobie radzę, choć nie zawsze jest łatwo. Ale jeśli już przestanę sobie radzić, to pójdę do domu opieki. Odkładam na to już teraz. Przykro mi tylko, że dzieci nie zadzwonią, nie napiszą, nawet mnie nie odwiedzą. Ja wiem, że mają swoje życie, ale dlaczego zapomnieli o matce, gdy przestałam im być potrzebna? Bo chyba naprawdę tak jest. Chyba mnie już po prostu nie potrzebują".

Nd. 24 września

"Znalazłem kota na ulicy. Uratowanie mu życia było najlepszą decyzją, jaką mogłem wtedy podjąć"
"Znalazłem kota na ulicy. Uratowanie mu życia było najlepszą decyzją, jaką mogłem wtedy podjąć"

„Po śmierci żony moje życie zupełnie straciło sens. Dzieciaki od dawna mieszkają za granicą i nie mają czasu, żeby mnie odwiedzać. Koledzy już też odeszli i zostałem sam jak palec. Miałem w głowie naprawdę czarne myśli i planowałem je zrealizować, ale po drodze spotkałem bezdomnego kota. Uratowanie mu życia było najlepszą decyzją, jaką mogłem wtedy podjąć”.

Nd. 24 września

"Brat nie przyszedł na mój ślub. Gdy poznałam powód, pożałowałam zamążpójścia"
"Brat nie przyszedł na mój ślub. Gdy poznałam powód, pożałowałam zamążpójścia"

"To był jeden z najważniejszych w moim życiu dni. Bardzo chciałam mieć przy sobie wszystkich swoich bliskich, a wcale nie ma ich tak wielu. Należą do nich moi rodzice, kuzynka z rodziną oraz mój brat. Reszta to dalsza rodzina, na której oczywiście również mi zależało, ale nie przeżyłabym ich nieobecności tak bardzo, jak nie stawienia się na ślub mojego brata. Do końca nie wiedziałam, że go nie będzie. A żałuję, bo gdybym dowiedziała się o tym przed ceremonią, na pewno nie wzięłabym ślubu".

Nd. 24 września

Influencer to też praca? Derpienski nie ma wątpliwości i nie kryje oburzenia
Influencer to też praca? Derpienski nie ma wątpliwości i nie kryje oburzenia

Caroline Derpienski nie chce, by jej profile na mediach społecznościowych przemieniły się w szyld reklamowy i zaatakowała polskie marki, które zamiast pozwolić influencerom godnie zarabiać, proponują współpracę barterową. Zdradzamy szczegóły!

Newsy - Strona 2501

Nd. 24 września

Kinga Zawodnik schudła już ponad 20 kilogramów. Efekty są widoczne gołym okiem?
Kinga Zawodnik schudła już ponad 20 kilogramów. Efekty są widoczne gołym okiem?

Kinga Zawodnik kompletnie odmieniła swoje życie. Stała się bardziej aktywna, zaczęła jeść zdrowiej i zrezygnowała z gazowanych napojów. Jej stare ubrania powoli robią się już za duże, a ona coraz częściej przyjmuje zaproszenia na eventy, bo znów dobrze się ze sobą czuje. Ostatnio naprawdę dużo schudła i postanowiła pochwalić się tym, jak teraz wygląda. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

Newsy - Strona 2501

Nd. 24 września

Małgorzata Socha bawiła się z córkami na koncercie Sanah. Mamy zdjęcia!
Małgorzata Socha bawiła się z córkami na koncercie Sanah. Mamy zdjęcia!

Małgorzata Socha opublikowała wyjątkowe, rodzinne zdjęcie. Pozuje na nim z córkami. Wybrały się na koncert Sanah, a po ich minach widać, że wszystkie były bardzo podekscytowane wydarzeniem. 

Newsy - Strona 2501

Nd. 24 września

"Mam 70 lat i nikt nie ustępuje mi miejsca w autobusie. Co z tymi ludźmi?"
"Mam 70 lat i nikt nie ustępuje mi miejsca w autobusie. Co z tymi ludźmi?"

"Ach ta dzisiejsza młodzież... Naprawdę jestem zażenowana tym, jak młodzi ludzi się zachowują. Nikt ich nie nauczył, że starszym trzeba ustępować miejsca w autobusie? Mam 70 lat i często korzystam z komunikacji miejskiej. Niestety, zazwyczaj siedzący ludzie mnie ignorują, a ja ledwie stoję na nogach". 

Nd. 24 września