Makijaże - Strona 58

52-latka chciała znowu poczuć się atrakcyjnie. Po spojrzeniu w lustro popłakała się ze szczęścia!
52-latka chciała znowu poczuć się atrakcyjnie. Po spojrzeniu w lustro popłakała się ze szczęścia!

Dzięki temu makijażowi 52-latka znowu poczuła się kobieco. Nic dziwnego - profesjonalny make-up sprawił, że wygląda po prostu ślicznie! My uważamy, że i bez makijażu jest atrakcyjna, ale kobiety powinny jak najczęściej robić coś dla siebie. Takie impulsy sprawiają, że zyskują energię, stają się bardziej radosne i dzięki temu piękniejsze!

Uroda

Sob. 21 stycznia