Dziecko - Strona 79

Kelnerka straciła pracę za nienoszenie STANIKA! Pokazywanie kobiecych piersi w ich NATURALNYM kształcie jest tabu. Godzicie się na to?
Kelnerka straciła pracę za nienoszenie STANIKA! Pokazywanie kobiecych piersi w ich NATURALNYM kształcie jest tabu. Godzicie się na to?

W tym wypadku odsłanianie piersi nie miało w sobie nic z prowokacji: kanadyjska kelnerka nie nosiła staników, bo ich nie lubi. Klienci klubu golfowego, gdzie pracowała, nie byli gotowi tego zaakceptować i Kanadyjka straciła pracę. Niedawno do domu odesłano "karnie" angielską uczennicę, która bez biustonosza pojawiła się w szkole. Podobno "nie pozwalała skupić się" kolegom. Coraz więcej kobiet przyłącza się do ruchu "no bra" - na rzecz nienoszenia staników. Najwyższy czas "uwolnić kobiecie ciało"! - apelują.

Czw. 13 września