Reklama
Beata Jędrasik
” Jestem mama trójki dziewczynek 15letniej, 9cio letniej, i 15to miesięcznej. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym ale niestety albo stety w styczniu wracam do pracy, mam gdzie :) „
” Jestem mama trójki dziewczynek 15letniej, 9cio letniej, i 15to miesięcznej. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym ale niestety albo stety w styczniu wracam do pracy, mam gdzie :) „