Moda - Strona 71
Dziennikarka Monika Richardson pojawiła się wraz ze swoim ukochanym Konradem Wojterkowskim na gali "Lwice Sukcesu". Gwiazda włożyła na tę okazję czarną sukienkę wysadzaną cekinami z dekoltem w serek. Oprócz tego miała też czarne buty na obcasie i rajstopy, a także torebkę. Monika Richardson otrzymała także specjalne podziękowanie. Tego wieczoru dziennikarka wyglądała wspaniale!
Czw. 1 grudnia
Królowa Letizia, wraz z mężem Królem Filipem VI, uczestniczyła w gali rozdania nagród dla dziennikarzy pod nazwą "Francisco Cerecedo". Event odbył się w Madrycie, stolicy Hiszpanii, minionego wtorku. Trzeba przyznać, że arystokratka zaprezentowała się piękne, gdyż włożyła elegancką czarną sukienkę ze wzorami, które znajdywały się od dekoltu, aż po biodra, a następnie od ud, aż do łydek. Takiej prezencji można tylko pozazdrościć...
Śr. 30 listopada
Katarzyna Cichopek chętnie dorabia sobie do domowego budżetu, reklamując różne produkty na swoim profilu na Instagramie. Okazuje się, że ostatnio zarówno na Story, jak i w poście aktorka dodała kilka materiałów, na których ma założone kilka sukienek pewnej marki. Mimo że chciała zwrócić uwagę swoich fanów na reklamowane produkty, to tak naprawdę wszyscy patrzą na jej stopy, obawiając się o jej zdrowie.
Wt. 29 listopada
Modelka Joanna Krupa pokazała się fanom w krótkiej sukience z dekoltem. Celebrytka włożyła srebrną kreację, która pięknie się mieni i jest bardzo elegancka, a jednocześnie zmysłowa. Fani w komentarzach zachwycają się jej fotografią. W galerii znajdziesz tematyczne zdjęcie. Faktycznie wygląda wspaniale?
Wt. 29 listopada
Patricia Kazadi była jedną z gwiazd zaproszonych na "VIVA! PHOTO AWARDS 2022". Gwiazda olśniła wszystkich swoją stylizacją, ponieważ włożyła czerwoną sukienkę z dekoltem, która miała bufiaste rękawy. Oprócz tego Patricia Kazadi włożyła jasne, ale eleganckie buty na obcasie, a także w ręku miała czarno-złotą małą torebkę. Całość prezentowała się wybitnie i bardzo elegancko. Zobacz zdjęcia z eventu w naszej galerii.
Wt. 29 listopada
Natasza Urbańska jako jedna z gości zjawiła się na imprezie "Viva! Photo Awards 2022", która odbyła się w poniedziałek wieczorem. Żona Janusza Józefowicza postawiła na odważną stylizację. Na tę okoliczność celebrytka zdecydowała się włożyć czarny top, a także spodnie z wysokim stanem, które nie zdołały ukryć umięśnionego brzucha. Urbańska wyglądała wspaniale!
Wt. 29 listopada
Czesław Michniewicz jako selekcjoner polskiej drużyny jest teraz na oczach wszystkich. My oceniamy jego styl na Mundialu 2022. 52-latek zakłada nieco staromodne garnitury. Co mógłby zrobić, żeby wyglądać lepiej? Podpowiadamy!
Pon. 28 listopada
Sylwia Bomba w zeszłą niedzielę uczestniczyła w evencie firmy, zajmującej się medycyną estetyczną "BiNatural", który odbywał się w Warszawie. Na tę okoliczność celebrytka włożyła piękną czerwoną suknię do ziemi z jednym rękawem. Kreacja wyeksponowała jej biust i udo, gdyż z prawej strony widać duże rozcięcie. Gwiazda wyglądała jak milion dolarów!
Pon. 28 listopada
W poniedziałek Królowa Hiszpanii Letizia odwiedziła w Madrycie pozarządową organizacją non-profit, zrzeszającą kobiety z okazji rozpoczęcia 10. edycji "Mujeres Juristas". Na tę okazję wybrała dość stonowaną stylizację, do której dobrała piękny jesienny płaszcz w kolorze czerwonym. Krój okrycia nie posiadał guzików, ani zamka, jedynie można go było zasznurować, co dodaje wcięcia w talii. Królowa wyglądała w nim wyśmienicie!
Pon. 28 listopada
Jedno zdanie może zmienić wszystko! „Jestem feministą” przyznali w listopadzie znani Polacy w ramach akcji zainicjowanej przez polską markę modową.
Pon. 28 listopada