Moda - Strona 102

Open'er 2022: Agnieszka Woźniak-Starak w obcisłym, kobiecym kombinezonie. To najlepsza stylizacja imprezy!
Open'er 2022: Agnieszka Woźniak-Starak w obcisłym, kobiecym kombinezonie. To najlepsza stylizacja imprezy!

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z celebrytek, która wybrała się na festiwal Opener, który odbywał się w Gdyni. Jednak w trakcie imprezy, podczas jednego z tych kilku dni, organizatorzy zdecydowali o ewakuacji uczestników ze względu na niesprzyjającą pogodę. Po tym wydarzeniu Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie pokazała zdjęcie stylizacji, jaką miała mieć tego dnia imprezy. Wyglądała OBŁĘDNIE!

Bifor Undercover Festival: Edyta Herbuś z żółtej zwiewnej sukience maxi. Uwagę zwracają kolczyki... Udana stylizacja?
Bifor Undercover Festival: Edyta Herbuś z żółtej zwiewnej sukience maxi. Uwagę zwracają kolczyki... Udana stylizacja?

Bifor Undercover Festival, które odbyło się kilka dni temu, przyciągnęło kilka gwiazd, które bawiły się na imprezie. Wśród nich oprócz Mai Hirsch pojawiła się także Edyta Herbuś, która zaskoczyła letnią kobiecą stylizacją. Gwiazda na koncert ubrała żółtą zwiewną sukienkę i dobrała do tego dużą białą i plecioną torebkę. Jednak uwagę przykuwają jej kolczyki, które zdobią uszy tancerki. Są ogromne!

Bifor Undercover Festival: Paweł Deląg i Szymon Majewski w podobnych stylizacjach. Który z nich prezentował się lepiej?
Bifor Undercover Festival: Paweł Deląg i Szymon Majewski w podobnych stylizacjach. Który z nich prezentował się lepiej?

Bifor Undercover Festival jako rockowe wydarzenie muzyczne przeciągnęło wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Znanymi mężczyznami, którzy zjawili się na imprezie był aktor Paweł Deląg i dziennikarz Szymon Majewski. Co istotne, obaj Panowie rzadko pokazują się na tego typu imprezach. Jednak wyglądali dość podobnie. Który prezentował się lepiej?

Magdalena Ogórek w czerwonej mini i z torebką za 15000 złotych! Warta swojej ceny?
Magdalena Ogórek w czerwonej mini i z torebką za 15000 złotych! Warta swojej ceny?

Nie od dziś wiadomo, że wiele gwiazd, w tym również gwiazd polityki, stać na najdroższe ubrania i dodatki od najlepszych światowych projektantów. Magdalena Ogórek spacerowała ulicami Warszawy z torebką wartą blisko 15 tysięcy złotych!

Eva Longoria w czarnej sukience na premierze filmu. Dół grzeczny, ale góra…. Czy to udana stylizacja?
Eva Longoria w czarnej sukience na premierze filmu. Dół grzeczny, ale góra…. Czy to udana stylizacja?

Eva Longoria jest bardzo popularną aktorką, która na swoim koncie ma mnóstwo ról filmowych. Ostatnio wzięła udział w kolejnej premierze filmu pt. "Tell it like a woman". Gwiazda kina pojawiła się na niej w odważnej stylizacji. Aktorka włożyła czarną sukienkę maxi z odkrytym tyłem i bokiem, która podkreśliła nienaganną figurę gwiazdy. Dół zaś jest obcisły i zmysłowy. Udana stylizacja?

Ania Wendzikowska w białej bufiastej sukience z tiulem na swoim pokazie mody. Jak panna młoda! Udana stylizacja?
Ania Wendzikowska w białej bufiastej sukience z tiulem na swoim pokazie mody. Jak panna młoda! Udana stylizacja?

W miniony czwartek odbył się pokaz charytatywny "BeLive" dziennikarki Ani Wendzikowskiej. Wydarzenie dotyczyło prezentacji strojów kąpielowych. Na evencie dziennikarka pojawiła się w białej sukni z tiulowym trenem. Kreacja jest bufiasta i ma mnóstwo materiału, który został wcięty w talii, podkreślając wysportowaną sylwetkę gwiazdy. Udana stylizacja?

Gabi Drzewiecka w stylizacjach idealnych na festiwal! Grunge, boho, glamour i inne
Gabi Drzewiecka w stylizacjach idealnych na festiwal! Grunge, boho, glamour i inne

Gabi Drzewiecka bawi się właśnie na festiwalu muzycznym Open'er Festival w Gdyni. Na koncertach postawiła na wygodną, ale stylową kreację w stylu festiwalowym. To jednak nie pierwszy raz, gdy dziennikarka zakłada strój idealny na letni koncert "pod chmurką". Przyglądamy się bliżej jej festiwalowej modzie...

Moda - Strona 102

Czw. 30 czerwca

Marcelina Zawadzka w odsłaniającej nogi stylizacji boho. Trochę jak kowbojka, trochę jak Indiana Jones...
Marcelina Zawadzka w odsłaniającej nogi stylizacji boho. Trochę jak kowbojka, trochę jak Indiana Jones...

Na nagraniach do jesiennego spotu Polsatu Marcelina Zawadzka pojawiła się w bardzo ciekawej kreacji w stylu boho. Było w niej nieco romantyczności, trochę kowbojskiego sznytu i cała garść seksapilu. Ciekawi Was jak wyglądała?

Moda - Strona 102

Czw. 30 czerwca