Newsy - Strona 2744

Sandra Kubicka poleciała na Ibizę bez Barona! Obściskuje się tam z innym facetem!
Sandra Kubicka poleciała na Ibizę bez Barona! Obściskuje się tam z innym facetem!

Sandra Kubicka poleciała na urlop na Ibizę. Całą swoją wyprawę zrelacjonowała na Instagramie, na łamach którego powiedziała, że lata na wyspę już od 11 lat, więc podróże w tym kierunku są jej dobrze znajome. Jednak ta wyprawa będzie zupełnie inna, gdyż modelka postanowiła odbyć ją w pełni trzeźwości. To nie jedyne zaskoczenie. Celebrytka zabrała swojego psa, ale Barona już nie! W zamian będzie się bawić z najlepszym przyjacielem.

Newsy - Strona 2744

Sob. 15 lipca

"Córka nie dostała się na studia. To straszny wstyd!"
"Córka nie dostała się na studia. To straszny wstyd!"

"Ja i mąż mamy wykształcenie wyższe. Zależy nam też na tym, aby nasze dzieci również je miały. Uważam, że edukacja jest bardzo ważna i otwiera wiele ścieżek w życiu każdego człowieka. Teraz jednak Laura nie dostała się na żaden kierunek. To wstyd przed całą rodziną. Nie wiem, co teraz zrobić". 

Sob. 15 lipca

Miss Supranational 2023: Marcelina Zawadzka błyszczała w jury. CUDEM zdążyła na konkurs!
Miss Supranational 2023: Marcelina Zawadzka błyszczała w jury. CUDEM zdążyła na konkurs!

Marcelina Zawadzka była jedną z członkiń jury w konkursie Miss Supranational w Nowym Sączu. Celebrytka wystąpiła tam w błyszczącej srebrnej sukience i szpilkach, choć jej udział w wyborach był zagrożony. Wszystko przez natłok obowiązków, opóźniony samolot, a także... zgubienie bagażu przez linie lotnicze! W naszej galerii znajdziesz zdjęcia celebrytki, a niżej szczegóły jej problemów.

Newsy - Strona 2744

Sob. 15 lipca

"Teść śmieje się z mojego męża, bo on gotuje i sprząta. Już mam tego dość"
"Teść śmieje się z mojego męża, bo on gotuje i sprząta. Już mam tego dość"

"Mąż to dobry człowiek, bardzo mnie szanuje i doskonale wie o tym, że o dom powinien dbać równomiernie każdy domownik. Skoro ja pracuję i jestem w stanie ugotować obiad, to on podobnie. Dla mojego teścia jest to nie do pomyślenia. Cały czas śmieje się z Marcela i go z tego powodu poniża". 

Sob. 15 lipca

Miss Supranational 2023 wybrana! Jest przepiękna!
Miss Supranational 2023 wybrana! Jest przepiękna!

Wybory Miss Supranational 2023 przeszły do historii! Nową Miss została 22-letnia Andrea Augilera z Ekwadoru, a dokładniej z Ventanas. Wybory odbyły się w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu tak, jak w poprzednich latach. Koronę nowej Miss oddała ustępująca Miss Supranational 2022, czyli Lalela Mswane. Zobacz w naszej galerii zdjęcia najpiękniejszej kobiety 2023 roku!

Sob. 15 lipca

Magda Mołek bez makijażu pozdrawia z wakacji. Padły komplementy, ale i drobna złośliwość
Magda Mołek bez makijażu pozdrawia z wakacji. Padły komplementy, ale i drobna złośliwość

Magda Mołek zamieściła na swoim koncie na Instagramie krótki filmik, na którym przesyłam swoim obserwującym wakacyjne uśmiechy. Dziennikarka na nagraniu nie ma na sobie cienia makijażu, co nie uszło uwadze jej fanek. 47-latka została zasypana komplementami, choć nie zabrakło i złośliwej uwagi...

Newsy - Strona 2744

Sob. 15 lipca

"Złamałam nogę przed urlopem, więc mąż pojechał z sąsiadką. Teraz się rozwodzimy!"
"Złamałam nogę przed urlopem, więc mąż pojechał z sąsiadką. Teraz się rozwodzimy!"

"Cóż, nie sądziłam, że będę się rozwodzić już dwa lata po ślubie, ale nie ma tego złego... A zaczęło się zupełnie niewinnie! Mieliśmy z mężem wykupiony wyjazd do Grecji, dziesięć dni, urocza miejscowość, przytulny hotel z basenem. Ale pech chciał, że trzy dni przed wyjazdem złamałam nogę. Zaczęło się nerwowe szukanie wśród znajomych osoby, która mogłaby pojechać zamiast mnie. Okazało się, że nasza wybawicielka jest pod nosem – na moje miejsce wskoczyła Renata, nasza sąsiadka. Renia pojechała z Patrykiem, ja zostałam ze złamaną nogą. Niestety po ich powrocie dowiedziałam się takich rzeczy, że nie było już czego zbierać. Uznałam moje małżeństwo za zakończone!"

Sob. 15 lipca

"Szybko weszłam w nowy związek. Wszyscy twierdzą, że za szybko. Zostawił mnie, to na co mam czekać?"
"Szybko weszłam w nowy związek. Wszyscy twierdzą, że za szybko. Zostawił mnie, to na co mam czekać?"

"Mariusz zostawił mnie po trzech latach związku. Dość szybko w moim życiu pojawił się ktoś inny. Zaryzykowałam i walczę o szczęście. Wszyscy wokół wytykają mi, że nie kochałam byłego, skoro tak szybko znalazłam drugiego. To przecież nie żałoba, żebym czekała rok!"

Sob. 15 lipca