Torebki - Strona 3
Marta Nawrocka przyciągnęła wszystkie spojrzenia podczas 33. finału gali AgroLiga 2025 w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Pierwsza dama, goszcząc wybitnych przedstawicieli polskiej branży rolniczej, zaprezentowała się w niesztampowym, oliwkowym garniturze z mocno asymetryczną marynarką. Modową układankę zamknęły klasyczne beżowe szpilki. Ten niecodzienny wybór natychmiast przykuł uwagę kamer i sprowokował ekspertów do niezwykle barwnej, momentami bezlitosnej analizy.
Pt. 19 czerwca
Biżuteria z diamentami od lat pozostaje jednym z najbardziej pożądanych symboli luksusu i trwałości. Jej wyjątkowość nie wynika wyłącznie z ceny, ale przede wszystkim z rzadkości kamienia, jego właściwości fizycznych oraz znaczenia emocjonalnego, jakie mu przypisujemy. Współcześnie wybór takiej biżuterii to nie tylko kwestia estetyki, ale również świadoma decyzja zakupowa, wymagająca znajomości podstawowych zasad oceny jakości diamentów i ich oprawy.
Pon. 15 czerwca
Marta Nawrocka u boku męża, prezydenta Karola Nawrockiego, uroczyście otworzyła XIV Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin. W piątek, 12 czerwca, pierwsza dama przyjechała do Skępego, wzbudzając sensację swoją nienaganną, urzędniczą stylizacją. Żona prezydenta RP po raz kolejny udowodniła, że w oficjalnych sytuacjach czuje się jak ryba w wodzie, stawiając na profesjonalny sznyt zamiast modowej ekstrawagancji.
Sob. 13 czerwca
Marta Nawrocka gościła w piątkowy wieczór na Polsat Plus Arenie w Gdańsku, aby kibicować kobiecej reprezentacji Polski w meczu eliminacyjnym z Francją. Żona prezydenta RP zachwyciła zgromadzonych, wybierając na to sportowe wydarzenie elegancki kostium w rzucającym się w oczy, malinowym kolorze. Pierwsza Dama udowodniła, że politykę i wielkie emocje można połączyć z doskonałym wyczuciem stylu.
Sob. 6 czerwca