Reklama

Dodatki - Strona 225

Prezentacja Ramówki TVP: Magdalena Ogórek w czerwonej sukience z rozcięciem. Przepiękna stylizacja!
Prezentacja Ramówki TVP: Magdalena Ogórek w czerwonej sukience z rozcięciem. Przepiękna stylizacja!

W minioną środę obyła się oficjalna prezentacja ramówki TVP, na której obecnych było wielu dziennikarzy, piosenkarzy, a także polityków, którzy są związani z telewizją publiczną. Wśród nich była także Magdalena Ogórek, która znów włożyła czerwoną sukienkę do ziemi z głębokim rozcięciem. Kreacja była bardzo dopasowana do jej ciała i nie miała ramiączek.

Moda

Czw. 25 sierpnia