Buty - Strona 222
Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Tak, jak w poprzednich latach, tak i teraz w roli prowadzącej obsadzono Paulinę Sykut-Jeżynę, która zaprezentowała się widzom w czarnej sukience maxi z ażurowym wykończeniem i odważnym dekoltem. Wyglądała przepięknie!
Wt. 30 sierpnia
Izabela Janachowska wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadziła pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Konsultantka ślubna miała na sobie jasną tiulową suknię, sięgającą do ziemi. Kreacja miała trójkątny dekolt i wcięcie w talii, dzięki czemu Izabela Janachowska wyglądała wspaniale!
Wt. 30 sierpnia
Pierwszy odcinek tanecznego show już za nami. Na parkiecie zaprezentował się po raz pierwszy i ostatni komplet gwiazd. Wśród nich była Karolina Pisarek, która zatańczyła salsę. Właśnie dlatego zaprezentowała się w białej obcisłej mini, która podkreśliła jej piękne kształty. Modelka wyglądała wspaniale!
Wt. 30 sierpnia
Małgorzata Tomaszewska przez cały letni sezon prowadziła koncerty TVP w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tak też było i ostatnim razem. Prezenterka włożyła pomarańczową sukienkę z odsłoniętym lewym udem i bufiastymi rękawami. Wyglądała przepięknie!
Pon. 29 sierpnia