Ślub - Strona 556
Magdalena Ogórek pojawiła się w poniedziałek na prezentacji Kalendarza - Szlachetna kobieta. O ile cel imprezy był szczytny - dochód ze sprzedaży kalendarza zasili konta fundacji charytatywnych - o tyle strój Ogórek mógł budzić kontrowersje. Aktualnie dziennikarka wystąpiła w czarnej sukience mini ozdobionej koronką, do której dobrała zamszowe kozaki za kolano. W tym zestawie niewątpliwie wyglądała bardzo seksownie, ale przypomnijmy, że w 2015 roku ubiegała się o urząd prezydenta. Zastanawiamy się więc, czy Ogórek przypadkiem nie ośmiesza tego stanowiska zbyt wyzywającymi strojami? Zobaczcie same.
Wt. 29 listopada
Nie każdy musi mieć idealną figurę, ale jeśli potrzebujesz natychmiastowego efektu WOW -mamy coś dla Ciebie!
Pon. 28 listopada
Masz trochę więcej ciała?
Nd. 27 listopada
Sylwester tuż tuż ! Zdecydowałaś się już na kreację na tę wyjątkową noc ?
Nd. 27 listopada