Ślub - Strona 555
Styl minimalistyczny jest bardzo bezpieczny! W prostych klasycznych krojach i stonowanych kolorach niemal każdy wygląda schludnie i elegancko. Jest to zawsze najlepsze wyjście kiedy nie masz pojęcia co na siebie włożyć, a szafa świeci pustakami. Stawiaj na proste kroje i fasony. Zwyczajny żakiet z koszulką prawie zawsze ratuje sytuację! Ubrania w stylu minimalistycznym dają duże pole do popisu dodatkom- możesz poszaleć z biżuterią, lub butami w oryginalnym kolorze. Warto mieć w swojej szafie takie ubrania, bo pasuje do nich praktycznie wszystko, a my nie tracimy cennego czasu na szukanie dodatków.
Czw. 1 grudnia
Spódnica z tiulu, jest od jakiegoś czasu bardzo modnym dodatkiem! Można ją nosić na wiele sposobów. Sprawdzi się zarówno w stylizacji z elegancką bluzką i szpilkami, jak z koszulką na ramiączkach i trampkami. Jest bardzo efektowna - na pewno zostaniesz w niej zauważona! Ten szalony element stylizacji, nie musi być przeznaczony wyłącznie na wieczorne wyjścia. Możesz z powodzeniem zakładać ją również na co dzień do pracy np. z ciepłym swetrem. Ta spódniczka naprawdę daję wiele możliwości!
Śr. 30 listopada
To, że kobiety ubierają się dla kobiet, a nie dla mężczyzn wiadomo nie od dziś. Gdyby było inaczej, nie miałybyśmy w swoich szafach tylu aseksualnych, ale modnych rzeczy...
Wt. 29 listopada
Magdalena Ogórek pojawiła się w poniedziałek na prezentacji Kalendarza - Szlachetna kobieta. O ile cel imprezy był szczytny - dochód ze sprzedaży kalendarza zasili konta fundacji charytatywnych - o tyle strój Ogórek mógł budzić kontrowersje. Aktualnie dziennikarka wystąpiła w czarnej sukience mini ozdobionej koronką, do której dobrała zamszowe kozaki za kolano. W tym zestawie niewątpliwie wyglądała bardzo seksownie, ale przypomnijmy, że w 2015 roku ubiegała się o urząd prezydenta. Zastanawiamy się więc, czy Ogórek przypadkiem nie ośmiesza tego stanowiska zbyt wyzywającymi strojami? Zobaczcie same.
Wt. 29 listopada