Ciuchy - Strona 229
Paulina Krupińska-Karpiel była jedną z prowadzących trzeci dzień imprezy "Top of the Top Sopot Festival 2022". Prezenterka wystąpiła u boku Marcina Prokopa, a także Anny Kalczyńskiej i Gabi Drzewieckiej. Miss Polonia z 2012 roku zaprezentowała się w srebrnej sukience mini z jasnymi frędzlami przy dekolcie. Wyglądała wspaniale!
Pt. 19 sierpnia
Margaret była jedną z gwiazd drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2022. Piosenkarka wystąpiła na scenie w zaskakującej stylizacji. Artystka miała na sobie czarne luźne spodnie, a także czerwone body i pasujące do niego rękawiczki, które zakrywały łokcie. Jednak najbardziej uwagę zwracają jej krwistoczerwone włosy!
Czw. 18 sierpnia
Natasza Urbańska olśniła swoim występem i stylizacją podczas Top of the Top Sopot Festival. Artystka wystąpiła w dwóch skrajnie różnych stylizacjach i podbiła serca publiczności swoim występem. Jej pierwsza stylówka przedstawiała Nataszę całą na czarno, gdyż włożyła komplet, składający się z obcisłych spodni, body i peleryny. WOW!
Czw. 18 sierpnia
Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival już za nami. Na scenie zaprezentowały się takie gwiazdy, jak: Margaret, Blue Cafe, Kombii czy Ewa Farna. Ta ostatnia zjawiła się drugi raz w Polsce po drugim porodzie. Artystka na scenę wyszła ubrana w białą koszulę oversize i czarnych krótkich spodenkach.
Czw. 18 sierpnia