Reklama

Ciuchy - Strona 228

Paulina Sykut-Jeżyna w czarnym damskim garniturze na koncercie. Udana stylizacja?
Paulina Sykut-Jeżyna w czarnym damskim garniturze na koncercie. Udana stylizacja?

Paulina Sykut-Jeżyna w zeszłą sobotę poprowadziła koncert Earth Festival, który tym razem skupiał się na wyrażeniu solidarności z walczącą Ukrainą, a także na wyrażeniu sprzeciwu wobec wojnie i rosyjskiej agresji. Prezenterka na tę okoliczność wybrała czarny garnitur, składający się z kamizelki i eleganckich spodni. Jak Wam się podoba?

Moda

Nd. 21 sierpnia