Reklama
szkoła. wszystkiego po trochu ale be bez przesady, a przynajmniej ja sie ubieram w tym stylu ,góruje tu niebieski,blekitny i czarny ale gdzieniegdzie bialy do tego biale lub czarne kolczyki buty na szpilce dla niskiej dziewczyny takiej jek ja