Reklama

Humor

Magda Tarnowska wyleci z "Tańca z Gwiazdami" przez wybryk ukochanego? Produkcja przerywa milczenie: "Wszystko się zmieniło"
Magda Tarnowska wyleci z "Tańca z Gwiazdami" przez wybryk ukochanego? Produkcja przerywa milczenie: "Wszystko się zmieniło"

Magda Tarnowska jeszcze niedawno triumfowała, wygrywając jubileuszową, 30. edycję programu "Taniec z Gwiazdami" w parze ze swoim życiowym partnerem, Mikołajem "Bagim" Bagińskim. Dziś jej powrót na parkiet stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Tancerka może wylecieć z hitu Polsatu, a wszystko przez wybryk jej ukochanego, który postanowił zabawić się w telewizję na własnych zasadach.