Mecz Polska-Francja — memy! Polacy dziękują Wojciechowi Szczęsnemu

Mecz Polska-Francja —  memy! Polacy dziękują Wojciechowi Szczęsnemu

Facebook.com/sucharcodzienny

W niedzielę odbył się mecz Polska-Francja! Polska co prawda przegrała 3:1, ale możemy być dumni z gry naszych! Wojciech Szczęsny wspaniale bronił, a Robert Lewandowski strzelił gola w 99 minucie! Zobacz najlepsze memy po meczu!

Mundial 2022: mecz Polska-Francja, opis meczu

W niedzielę 4 grudnia Polska odbył się mecz Polska-Francja na Mundialu 2022 w Katarze. Polska przegrała 3:1. Bramki dla Francji strzelili:

• Oliver Giroud w 44 minucie
  • Kylian Mbappe w 74 minucie i
  • Kylian Mbappe w 91 minucie.

Robert Lewandowski strzelił gola w 99 minucie z rzutu karnego. Co więcej, Lewandowski strzelał poprawkę rzutu karnego, bo golkiper Francji za szybko opuścił linię bramkową.

Choć Polska tego dnia odpadła z Mundialu 2022 w Katarze, to wstydu kibicom nie przyniosła! Kibice zauważyli, że polska drużyna grała zupełnie inaczej niż w meczu z Argentyną — w końcu atakowała piłkę, a i piłkarze mieli większą radość z gry. Polacy wreszcie wyszli z ofensywy, grali odważnie i pokazali serce do walki.

Najbardziej już po raz kolejny popisał się Wojciech Szczęsny. Przypomnijmy, że bramkarz w meczu z Argentyną wybronił rzut karny strzelany przez Leo Messiego, a w meczu z Francją również dzielnie obronił kilkanaście goli!

Bohaterem meczu z Francją został jednak 4-letni syn Wojciecha Szczęsnego! Liam Szczęsny po meczu zalał się łzami, a Wojciech Szczęsny przytulał go, ocierał mu łzy i pocieszał! To jeden z najpiękniejszych obrazków całego Mundialu 2022!

Wojciech Szczęsny pociesza syna Instagram.com/michalmarszal

Mecz Polska-Francja — memy!

Po meczu Polska-Francja sieć zalały memy! Internauci dziękują przede wszystkim Wojciechowi Szczęsnemu za jego cudowną obronę! W memach pojawia się też Robert Lewandowski, który jest zawiedziony wynikiem meczu. Bohaterem memów został też selekcjoner polskiej drużyny Czesław Michniewicz.

Zobacz w galerii najlepsze memy po meczu Polska-Francja! Polacy nic się nie stało? Już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata ;)

Mundial 2022: Mecz Polska-Francja! Sieć zalały memy! Zobacz galerię!
Źródło: Facebook.com/TygodnikNIE