Syn Piotra Kraśki osiągnął spektakularny sukces! Jaki?

Instagram.com/p_krasko

Syn Piotra Kraśki Konstanty został Mistrzem Polski w Juniorach w Halowych Mistrzostwach Polski w jeździectwie. 14-latek jako pierwszy ukończył całą trasę, pokonując tym samym około 80 zawodników. Rodzice są dumni z syna, ponieważ zarówno oni, jak i ich przodkowie jeździli konno i osiągali w tym sukcesy.

Konstanty Kraśko Mistrzem Polski Juniorów

Kilka dni temu w Sopocie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w jeździectwie. Kandydatów do złota było 80, ale to właśnie syn dziennikarza najszybciej pokonał trasę i zdobył pierwsze miejsce. Okazało się, że nastolatek bezbłędnie pokonał trasę i zdeklasował rywali. O sukcesie jego mama napisała na Instagramie:

Aaaaaaa Mamy To ?????
Moje dziecko MISTRZEM POLSKI !!!
@k.krasko12 Armstrong zdobyli ZŁOTY MEDAL Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych we wspaniałym stylu zwyciężyli !!! Przejeżdżając bez żadnego błędu i w najlepszym czasie Dwunowrotowy Finał Mistrzostw Polski oraz rozgrywkę !!!! W Mistrzostwach brało udział 80 zawodników !!! ????? Wielkie podziękowania dla całego #GalkowoPerlageTeam

Z kolei w następnym poście przypomniała, że jazda konna jest "zakorzeniona" w ich kręgach rodzinnych.

piotr-krasko świętuje sukces syna w jeździectwie Instagram.com/p_krasko

Historia jeździectwa rodziny Kraśko

Okazuje się, że nie tylko sławni rodzicie i ich dzieci uwielbiają jazdę konną. Przodek matki chłopca był pułkownikiem i również spełniał się w jeździectwie. Jak wspomniała Karolina Ferenstein-Kraśko obaj mężczyźni są do siebie podobni.

Co za Mistrzostwa !!!
To nie koniec sukcesów !!!
Bracia Kraśko dali czadu !!!
Właśnie dzisiaj w Dzień Wszystkich Świętych tym bardziej warto PAMIĘTAĆ!!!
Ku czci pradziadka płk Ludwika Ferensteina do, którego jest zresztą bardzo bardzo fizycznie podobny i odziedziczył ułańską fantazję ... Aleksander Ludwik Krasko ( Luśko) / Borsalino w Pucharze Polski Kucy po brawurowej rozgrywce o medale, w której brało udział, aż 10 koni zajął 5 miejsce na 90 zawodników przejeżdżając całe Mistrzostwa bez żadnego błędu brakowało mu do medalu kilka setnych sekundy!!!

Utalentowanej rodzinie gratulujemy sukcesów.

Syn Piotra Kraśki osiągnął spektakularny sukces w jeździectwie.
Źródło: Instagram.com/p_krasko