Reklama

Inne - Strona 205

Paulina Sykut-Jeżyna włożyła tiulową suknię w kolorze butelkowej zieleni. Niezbyt udana stylizacja...
Paulina Sykut-Jeżyna włożyła tiulową suknię w kolorze butelkowej zieleni. Niezbyt udana stylizacja...

Paulina Sykut-Jeżyna podczas ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami", który odbył się w miniony poniedziałek, włożyła tiulową sukienkę do ziemi w kolorze butelkowej zieleni. Kreacja miała od połowy uda przeźroczysty materiał, a także wcięcie w talii i w biuście. Jednak to i tak niezbyt trafiona stylizacja, zwłaszcza porównując ją do poprzednich stylizacji w programie.

Moda

Wt. 11 października