Inne - Strona 181
Księżna Kate zachwyciła w miniony wtorek podczas wizyty prezydenta RPA, który przyleciał do Wielkiej Brytanii na wizytę dyplomatyczną. Najpierw arystokratka włożyła skromną sukienkę do połowy łydki w kolorze bordowym, a następnie podczas bankietu olśniła wszystkich w białej sukni i biżuterii, której pochodzenie jest niezwykłe. Zobacz w naszej galerii zdjęcia z tego wydarzenia!
Śr. 23 listopada
Aleksandra Domańska pojawiła się na gali Warszawianka roku 2022. To impreza, na której zostały uhonorowane kobiety, zasłużone dla stolicy. Wspomniana aktorka włożyła na tę okoliczność czarny damski garnitur i biustonosz, a także w ręku można dostrzec małą kopertówkę. Uwagę jednak zwracają pomalowane na krwistoczerwony kolor usta gwiazdy i pomarańczowy długi naszyjnik.
Wt. 22 listopada
Księżniczka Wiktoria, pochodząca ze szwedzkiej rodziny królewskiej, odbywa podróż dyplomatyczną do Kenii, czyli kraju położonego we wschodniej części Afryki. Z racji, że obecnie tam panuje piękna pogoda z powyżej 20 stopniami na termometrach, to arystokratka włożyła piękną letnią sukienkę maxi bez dekoltu. Do tego włożyła także piękne duże kolczyki w kwiatki.
Wt. 22 listopada
Taylor Swift pojawiła się w zeszłą niedzielę na rozdaniu nagród muzycznych w Los Angeles. Piosenkarka "rozbiła bank" z nagrodami, ponieważ została doceniona aż w pięciu kategoriach. Wokalistka nie tylko zachwyciła swoim talentem, ale także i wyglądem. Włożyła złoty kombinezon ze świecącymi kryształkami, dekoltem w serek i z odkrytymi plecami! WOW!
Pon. 21 listopada