Jestem im wierna od 2 lat, ubóstwiam je, zapach jest nieziemski ( nie przesadzam) utrzymuje się bardzo bardzo dlugo. Szczerze polecam dziewczyny!
Jestem im wierna od 2 lat, ubóstwiam je, zapach jest nieziemski ( nie przesadzam) utrzymuje się bardzo bardzo dlugo. Szczerze polecam dziewczyny!