Reklama
Moje osobiste onigri które dziś do mnie dotarły są po prostu śliczne i bardzo ładnie wykonane ^^ Jeśli jesteś zainteresowany/a kupnem lub masz jakieś własne pomysły na bryloczki/przywieszki/wisiorki/inne rzeczy zapraszam na : http://www.photoblog.pl/xl

Lubią to zdjęcie