Reklama
Moje osobiste onigri które dziś do mnie dotarły są po prostu śliczne i bardzo ładnie wykonane ^^
Jeśli jesteś zainteresowany/a kupnem lub masz jakieś własne pomysły na bryloczki/przywieszki/wisiorki/inne rzeczy zapraszam na :
http://www.photoblog.pl/xl