Cienie od firmy MAC za 32 dolary. ;) / zauważyłam, że ktoś z nudów polubił dawać mi same oceny jeden. jeśli masz jaja, to napisałbyś chociaż, dlaczego ;)
Cienie od firmy MAC za 32 dolary. ;) / zauważyłam, że ktoś z nudów polubił dawać mi same oceny jeden. jeśli masz jaja, to napisałbyś chociaż, dlaczego ;)