Quantcast
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Gość 2009-06-07 o godz. 16:09
0

Witam!

To jest raczej indywidualna sprawa,bo mam klientki które od dawna stosują tabl.horm. i nie mają problemów z paznokciami. Sama zresztą stosuję już ponad 7 lat :))
i również nie mam w tej sprawie żadnych problemów.
Być może.... lekarz źle dobrał tabletki skoro wystąpiły takie objawy. Są przecież teraz takie możliwości doboru dawek hormonów,żeby nie stanowiły szoku dla organizmu.

pozdrawiam

Odpowiedz
Gość 2009-06-07 o godz. 14:03
0

no to ja was zaskocze..moja klientka przez rok - tyle ją znam nie brała tabletek i nosiła akrylki(zakładała u mnie)...a teraz zakładałam jej pazurki i wszystkie prawie poodpadały..wystraszyłam się a okazało się że zaczęla brać tabletki i one na nią źle wpływają..zaczęły jej się przetłuszczać szybko włosy,większą potliwośc skóry miała i pazurki wydzielały też warstwę tłustą..pierwszy raz spotkałam sie z czymś takim..powiedziała że pójdzie i zmieni tabletki u lekarza bo to prawdopodobnie ich wina..

Odpowiedz
the_evil 2009-06-06 o godz. 03:57
0

Hmmm. A ja mam plasterki. Jak na razie nic się nie dzieje, ale zobacze za jakiś czas czy jednek na moje pazurki hormony mają wpływ czy nie.

Odpowiedz
Anna z Toronto 2009-06-05 o godz. 14:51
0

Ja tez biore tabletki antykoncepcyjne (juz od wielu lat) i zel mi sie super trzyma, normalnie NIGDY mi sie nic nie zapowietrza, nigdy :D

PS. Jak nosilam akryl to tez sie swietnie trzymal

Odpowiedz
Gość 2009-06-03 o godz. 16:51
0

U mnie jest tak samo. Teraz kiedy biore tabletki nie mam klopotow z akrylami, wczesniej mialam lekkie problemy z miesiaczka itp.tabletki mi wszystko wyregulowaly. Wiem tylko ze moja kumpela ktora byla w ciazy nie mogla nosic akryli bo niestety jej odpadaly a to tez wiazalo sie ze zmianami hormonalnymi. Mysle ze tabletki reguluja nasz gospodarke hormonalna i to w jakims stopniu tez pomaga w tym ze paznokcie sie utrzymuja.

Buziaki!!

Odpowiedz
Reklama
Gość 2009-06-03 o godz. 06:02
0

ja przyjmuję tabletki od kilku ładnych lat. W tym czasie miałam i żele i od dwóch lat nosze akryle i zarówno jedne jak i drugie trzymają mi się rewelacyjnie i dlatego nie wydaje mi się żeby to miało jakiś wpływ na to.Myślę że nie masz się czego obawiać

Odpowiedz
Tofka 2009-06-01 o godz. 18:13
0

Mnie też się wydaje że nic się nie będzie działo....Mam straszne wachania hormonalne....a noszę akrylki ...i jest ok. wiem jedno...wiele zależy od nakładania...Straszne miałam problemy.Odpadały pękały..zapowietrzały sie :( ... A że uwielbiam paznokietki.i zawsze chciałam się tym zajmować --poszłam na kurs. Teraz sama sobie zakładam - i jestem zadowolona :)

Odpowiedz
Gość 2009-06-01 o godz. 14:12
0

Ola,mysle,ze nie masz sie o co bac.ja od ponad 1,5 roku przyjmuje Logest.paznokcie nosze z przerwami,ale kiedy je mam,nie mam najmniejszych problemow.mam porownanie,bo nosilam akrylki rowniez wtedy,kiedy nie przyjmowalam pigulek i teraz,kiedy je przyjmuje,to akryl wcale nie trzyma mi sie gorzej-nie widze roznicy.niestety nie wiem jakie srodki hormonalne przyjmujesz.Logest to pigulka dwuskladnikowa,bardzo delikatna,ktora nie wplywa raczej na komfort noszenia paznokci.nie wiem jednak jak jest z mocniejszymi tego typu srodkami.

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie