Quantcast
  • Nadiya_18 odsłony: 5212

    Problem z trądzikiem a tabletki antykoncepcyjne - ginekolog czy dermatolog?

    Wiecznie mnie męczy od 4 lat borykam sie z trądzikiem i niemoge go zwalczyć. Planuje wybrac sie do dermatologa bo chyba nic innego mi nie pozostaje. Na żele i inne środki przeciw trądzikowi wydałam tyle kasy ze pewnie juz dawno kupiłabym fajne auto :D Ostatnio znajoma powiedziała zebym poszła najpierw do ginekologa i poprosiła aby przepisał mi jakies tabletki antykoncepcyjne bo podejrzewa u mnie ze mój trądzik to problem hormonalny... i ona sama ich uzywa i cera jej sie porpawila. Mówila ze wiele dziewczyn uzywa i w sumie widac efekty. Ja osobiście niewiem czy to taki dobry pomysł aby leczyć cere tabletkami od antykoncepcji. Co Wy byście doradziły. Wiem ze ten problem napewno był juz tu przerbiany wiele razy i każdy to samo odpowie ale moze będziecie wiedziały co mam zrobic najlepiej i co wybrać. Ginekolog czy dermatolog? :(

    Odpowiedzi (8)
    Ostatnia odpowiedź: 2009-06-20, 11:37:23
    Kategoria: Makijaż
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Gość 2009-06-20 o godz. 11:37
0

zawsze trzeba mic asaw rekawie...

Odpowiedz
Gość 2009-06-20 o godz. 05:45
0

witak nadiya 18... ja zawsze mam zapasowa buteleczke jak mi cos wyjdzie to smaruje ale nie nie powrocilo mi to tylko przed tymi trodnymi dniamy to nie uniknione w moim wypadku!! pozdrawiam!!

Odpowiedz
Gość 2009-06-20 o godz. 02:40
0

no to lek raczej nie skutkuje...

Odpowiedz
Nadiya_18 2009-06-19 o godz. 22:58
0

morgan10001, Dziękuje za rade. mam jezcze jedne pytanie. Czy jak skończe używać tego leku nie powróci już ten przeklęty trądzik? bo on u mnie czasami znika ale powraca po przeważnie 3 dniach :(

Odpowiedz
Gość 2009-06-19 o godz. 21:34
0

witaj.. przed paru lat rownierz mialam ten problem itak samo jak ty probowalam z nim walczy :( jedyne co mi pomoglo byl to antybiotyk o nazwie " zineryt" jest on silny i wysusza strasznie sere ale jest boski :P jest on tylko dostepny na recepe skonsultuj sie z dermatologiem i stytaj sie czy moglabys urzywac ten produkt!! polecam go wszystkim ktorzy tak jak kiedys ja byli przez tradzi oszpeceni ( bez obrazy )!!
pozdrawiam

Odpowiedz
Reklama
Gość 2009-06-16 o godz. 19:50
0

To sa problemy gebetyczne lub hormonalne i tylko dermatolog wie co i jak.

Odpowiedz
Nadiya_18 2009-04-20 o godz. 23:12
0

kreseczka, Dzięki śliczne! polece i do tego i do tego :) PZDR

Odpowiedz
Gość 2009-04-15 o godz. 16:16
0

i to i to. Najpierw idz do jednego lekarza a potem do drugiego. Zobacz co Ci powiedza, co poradza. Mi po tabletkach poprawila sie cera, ale ja nie mialam nigdy tradziku, wiec nie wiem jak to z tym jest. Z tego co czytam w necie to lekarze na problemy z cera przepisuja Diane35 - zarowno ginekolodzy jak i dermatolodzy.

Leczenie hormonalne zaleca się kobietom nie odpowiadającym na tradycyjne metody leczenia. Bardzo skutecznym lekiem antyandrogenowym jest preparat Diane-35 (2 mg octanu cyproteronu +35 mikrogramów etynyloestradiolu). Redukuje on produkcję łoju o ok. 30% i działa komedolitycznie. a znalazlam to tutaj http://www.mediweb.pl/drugs/wyswietl.php?id=611

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie