Quantcast
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
PaniNelson 2013-10-02 o godz. 09:22
0

ja po 3 miesiącach z YAZ przytyłam 10 kG !!!!!
bardzo mi nie służyły ze względu złego samopoczucia .

Odpowiedz
AptekaNatura 2013-10-02 o godz. 09:18
0

Każdy organizm zareaguje inaczej,ale wg mnie tabletki YAZ są bardzo przyzwoite i ja dobrze się po nich czułam. Może jedynym mankamentem są zmienne nastroje,ale nic oprócz tego.

Odpowiedz
bestyjka666 2013-10-02 o godz. 09:17
0

Ja także biorę tabletki Yazz. Mój lekarz ginekolog polecił mi je w zastępstwie za Yasminelle, ze względu na mniejszą dawkę. Osobiście nie jestem zbytnio z nich zadowolona i raczej będę wracać do Yasminelli. Biorę je drugi miesiąc i w ostatnim tygodniu ich przyjmowania odczuwam straszne bóle nóg oraz piesi.

Odpowiedz
monika_22 2013-10-02 o godz. 09:15
0

Agga witaj kochana!!!!Co u Ciebie??dawno Cie nie było

moje libido przy Yaz było poniżej zera,seks mógł dla mnie nie istnieć :P

Odpowiedz
Agga 2013-10-02 o godz. 09:13
0

kochane moje, ja juz rok na nich jade i jest ok, wrecz 3 kg mnie ubyło, libido ogromne i wszystko w jak najlepszym pożądku :) i osobiście polecam je mojej przyjaciółce, która po 3 miesiącach tez żadych dolegliwości nie ma :)

Odpowiedz
Reklama
mi_ 2013-10-02 o godz. 09:12
0

Pepper ja drugie opakowanie teraz biorę
na razie jest ok,ale przeczytawszy opinie o w/w tabletkach trochę sie przeraziłam

Odpowiedz
Pepper 2013-10-02 o godz. 09:11
0

A podobno takie superaski miały być :P

mi_ każdy reaguje inaczej, może akurat Tobie będą pasować :)

Odpowiedz
mi_ 2013-10-02 o godz. 09:08
0

qrcze,ale mnie nastraszyłyście
zastanawiam się nad powrotem do yasminelle....

Odpowiedz
Path_24 2013-10-02 o godz. 09:05
0

monika_22 napisał(a):chyba niezle bym się wkurzyła gdybym jeszcze miała tyle przytyć
ponoć w ciągu miesiąca od odstawienia ma waga wrócic do normalności

Odpowiedz
monika_22 2013-10-02 o godz. 09:04
0

Pepper no szkoda,juz myślałam że będzie ok,a tu taki zonk :P

Path_24 chyba niezle bym się wkurzyła gdybym jeszcze miała tyle przytyć

te tableki to okropieństwo,ja miałam na dodatek kłucia w klatce piersiowej-wtedy sie juz bardzo wystraszyłam

Odpowiedz
Reklama
Path_24 2013-10-02 o godz. 09:01
0

Moja przjaciółka po 4 miesiącach brania yaz zaczęła tyć , ok 6 kg jej przybyło mało tego bo zaczęła puchnąć.
Była u lekarza kazał odstawić natychmiast

Odpowiedz
Pepper 2013-10-02 o godz. 08:59
0

monika_22 a widzisz. Szkoda że Ci nie podpasowały.
Ja jadę na Novynette i jest ok. Trzeci miesiąc. Odpukać.

Odpowiedz
mi_ 2013-10-02 o godz. 08:56
0

ja jestem w trakcie brania 2 opakowania
jestem zadowolona

Odpowiedz
monika_22 2013-10-02 o godz. 08:53
0

Pepper u mnie tez pojawił się straszny ból głowy,migrena po byku
odstawiłam te tabsy w cholere
narazie jestem bez żadnych

Odpowiedz
Pepper 2013-10-02 o godz. 08:52
0

Przerwałam po czwartej tabletce. Masakra, ból głowy nie do opisania.
Dzwoniłam do gina, jestem umówiona na piatek, pewnie wrócę do yasminków...

Odpowiedz
monika_22 2013-10-01 o godz. 05:40
0

Pepper może odstaw je,bez sensu jak masz się tak męczyć.No i koniecznie zapisz się do ginka żeby Ci zmienił na inne.

Odpowiedz
Pepper 2013-10-01 o godz. 05:28
0

Trzeci dzień, ból głowy pojawił się godzine po wzięciu piguły :x
dzisiejszą dodtakowa atrakcją są wymioty :P
chyba nie dotrwam do końca tego opakowania

Odpowiedz
monika_22 2013-09-30 o godz. 18:34
0

Pepper ja źle czułam się przy innych tabletkach-Sylvie 20,też miałam od 1-go dnia bóle głowy i przez cały cykl plamienia.Kurcze no potwierdza się reguła że na dane tabletki każda kobieta reaguje inaczej.

Odpowiedz
Pepper 2013-09-30 o godz. 09:39
0

Mam nadzieje ze minie...
Zaczynam żałowac, że porzuciłam yasminki na rzecz (niby) super rewelacyjnych Yazów :P

Odpowiedz
karolinka7947 2013-09-30 o godz. 09:31
0

Pepper mysle ze musis to przetrzymac. mi zawsze mijalo po okolo tygodniu.

Odpowiedz
Pepper 2013-09-30 o godz. 09:25
0

Druga piguła, drugi dzień z bólem głowy, aż mi niedobrze :/

Odpowiedz
karolinka7947 2013-09-29 o godz. 06:47
0

Pepper napisał(a):
hm.. wzięłam dzisiaj o 7 rano pierwszą tabletkę i mniej więcej od godziny mam potworny ból głowy. W zasadzie nie miewam migren, więc tym bardziej jestem zdziwiona. Nie wiem czy to moze byc reakcja na anty? Po pierwszej pigule?

jak najbardziej moze byc to reakcja na piewrsza pigulke. dlatego tez wielu lekarzy zaleca branie ich na noc aby przespacjak najwiecej negtatywnych i niepozadanych dzialan.

Odpowiedz
Pepper 2013-09-29 o godz. 06:38
0

hm.. wzięłam dzisiaj o 7 rano pierwszą tabletkę i mniej więcej od godziny mam potworny ból głowy. W zasadzie nie miewam migren, więc tym bardziej jestem zdziwiona. Nie wiem czy to moze byc reakcja na anty? Po pierwszej pigule?

Odpowiedz
Pepper 2013-09-27 o godz. 15:26
0

monika_22 dzięki :) Mam nadzieje, ze u mnie też się sprawdzą :)

Odpowiedz
monika_22 2013-09-27 o godz. 12:10
0

Pepper ja jestem w trakcie brania 2-go opakowania Yaz,jestem bardzo zadowolona!nie przytyłam,nie miałam plamień,@ krótka i bezbolesna,no i najważniejsze-wróciło mi libido!!!! poza tym cera ,włosy ok
są drogie bo płacę za nie 40 zł ale jak dla mnie to warte tej ceny :)

Odpowiedz
Pepper 2013-09-27 o godz. 08:50
0

Podnoszę temat.
Właśnie dostałam receptę na te antyki i chętnie poczytam co o nich myslicie.
Czy któraś z Was używa?

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie