Quantcast
  • Brigitte odsłony: 4379

    Przerwanie przyjmowania tabletek Yaz - co dalej?

    Witam dziewczynySłuchajcie lekarz przepisał mi tabletki o nazwie yaz zaczełam je brać w pierwszy dzień miesiączki tj. 13.o5 wziełam tylko 4 tabletki z opakowania ponieważ okropnie się czułam:(po dwóch dniach dostałam krwawienie z odstawienia ale teraz 10.06 powinnam dostać miesiączkę a tu nic (stosunku nie było) miesiączki nie manie wiem co o tym myśleć martwie się poradzcie coś proszęa może powinnam liczyć od tego drugiego krwawienia z odstawienia???

    Odpowiedzi (13)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-07-24, 06:07:10
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Brigitte 2013-07-24 o godz. 06:07
0

ja też bardzo dał tylko tą luteine i powiedział ,że pojawiły się jakieś zaburzenia od tych hormonów organizm tak akurat sobie zareagował

Odpowiedz
Tosia_ 2013-07-22 o godz. 14:52
0

ja przerwałam tabletki dziś jest 3 dzień i zadnego krwawienia nie ma..wiec mam andzieje ze jzu nie bedzie,a @ przydjzie normlanie

a co Ci lekarz powiedział?/dał coś nowego?/
ciesze się że jest ok.

Odpowiedz
Brigitte 2013-07-22 o godz. 06:55
0

odwiedziłam lekarza dostałam luteine i pojawiła się@ wiec wszystko ok jest :D :D :D

Odpowiedz
Nelly 2013-07-18 o godz. 14:03
0

jesli @ sie nie pojawi idz do gina po luteine na wywolanie ja po odstawieniu tabsow po 6 pigulce nie mialam okresu ponad 50 dni dopiero po luteinie sie pojawila i cykl zaczal wracac do normy nawet kilka pierwszych tabletek potrafi niezle rozregulowac caly cykl

Odpowiedz
Tosia_ 2013-07-18 o godz. 11:47
0

czarnaaj napisał(a):jak odstawisz je to napewno cie @ odwiedzi
czarna chodzi o to z eja juz dwa razy przerywałam tabsy i nigdy nie miałam od azu krwawienia tykko normlanie 28 dnia..


przy tabsach nie ma @ tylko krwawienie z odstawienia spowodowanym spadkiem hormonó wwe krwi,widocznie u mnie po 2-3 tabsach jeszcze nie bylo tak wysokiego poziomu hormonów

tak mi sie wydaje


czarnaaj napisał(a):nie 10 napewno
chodizlo mi o to ze cigale mams woj normlany okres jakbym tearz odstawiła to sie boje ze sie wydłuzy..

ale mam andzieje ze bedzie ok..

nie am sie co meczyc z tym badziewiem

Odpowiedz
Reklama
czarnaaj 2013-07-18 o godz. 11:45
0

jak odstawisz je to napewno cie @ odwiedzi


ale krotsza taka ze 3 lub 4 dni--nie 10 napewno

Odpowiedz
Tosia_ 2013-07-18 o godz. 10:33
0

hehe

yasminelle niezle odchorowałam,kupe tresu mnie kosztowały te tabsy..a drogie sa..
a to nie sa czaasem te na zasadzie 24+4..żeby nie zpaominac


ale na prawde spokój i luz,wszytsko bedzie dobrze:)

tylko pewnie juz zrażona jestes

ja juz o niczym nie chce slyszeć, z seksu dalej nici

ja chce dociągnać do poniedzialku zbey zadzwonic do lekarki,ale nie wim czy warto..

a powiedz mi te krwawienia z odstawienia po tych 4 tabsach to mocne bylo?/jak normlna @?

kurde ja ngdy nie miałam,nie chce miec okresu 10 dni pod rzad:)

Odpowiedz
Brigitte 2013-07-18 o godz. 10:23
0

bo to jest podobno jakaś nowość która weszła dopiero w listopadzie 2008 skład jest taki sam jak yasminelle wiesz :D

Odpowiedz
Tosia_ 2013-07-18 o godz. 10:17
0

Brigitte, wydaje mi się że to tak powinnas liczyć:)
bo cykl to jest do krwawienia do krwawienia

ja jestem weteran co do przerywania antyków

masakra,osttanio an kazdym dostępnym watku ,na którym pisze o tym smęce

Brigitte napisał(a):yaz
pierwsze słysze o takich tabeltkach

Odpowiedz
Brigitte 2013-07-18 o godz. 10:15
0

a nawet chyba 25 jak dobrze policzyłam miejmy nadzieje a jeszcze najlepiej że to były moje pierwsze tabletki anty więc jestem zielona i przestraszona

Odpowiedz
Reklama
Tosia_ 2013-07-18 o godz. 10:10
0

Brigitte, jezeli licząc od dnia w którym dostalas krawienie z odstawienia to dziś jest dopiero 29 dzien Twojego cyklu.

spokojnie,będzie dobrze:)

Odpowiedz
Brigitte 2013-07-18 o godz. 10:07
0

to były tylko 4 tabletki i aż takie zmiany w moim cyklu zrobiły a zaznaczam że zawsze miałam cykle co 28 dni

Odpowiedz
Tosia_ 2013-07-18 o godz. 10:01
0

Brigitte, o kurde to nie wiem

ja kilka razy przerywałam i zapowiada się własnie kolejny raz

za każdym razem nie dostawąłam krwawienia z odstawienia,tylko..

jka dla mnie pierwszy dzień od którego powinnas liczyc to pierwszy dzień krwawienia z odstawienia.

a jak dlaej nic to czeka Cie pewnie gin..choc myśle ze @ przyjdzie,tylko wszytsko musi powrócić do swojego rytmu.
wiem co przezywasz bo ja włąsnie podobna sytacje przechodzę i masakra to jakaś jest z tymi tabsami

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie