Quantcast
  • Gość odsłony: 7996

    Czy przy tabletkach Noriday i Microgynon pojawia się okres?

    Czesc ,tak na poczatek powiem ,ze przeszukalam forum i niestety nie znalazlam odp.na moje pytanieChodzi o to:przez 3 miesiace bralam pigulki anty Noriday(jednoskladnikowe)bierze sie je 28 dni bez przerw.Po 3 opakowaniach postanowilam przejsc na Microgynon.Lekarz powiedzial ,ze jak tylko dostane okres mam odstawic noriday i zaczac brac micro.Tak zrobilam.Teraz mam jeszcze 4 tabletki do wybrania i juz pojawil sie okres.Czy to jest normalne przy tych tabl?Przeciez powinnam dostac po 21 dniach a nie po 17.Dodam tez ,ze na noriday mialam okres strasznie nieregularnyr az byl po 30 dniach raz po 42.pisze w watku starajacych sie bo zdecydowalismy sie z mezem na nastepna dzidzie i nie wiem co mam robic .Wybrac te 4 tabl.do konca ?czy przestac juz dzisiaj skoro okres sie pojawil?Bede bardzo super wdzieczna za odp.Zalezy mi na zajsciu w ciaze jak najszybciej:D pobozne zyczenie

    Odpowiedzi (2)
    Ostatnia odpowiedź: 2009-03-06, 20:41:17
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Gość 2009-03-06 o godz. 20:41
0

dzieki Evi


microgynon 30 ale to chyba nic nie zmieni.
Jak na razie probujemy :D

Odpowiedz
EVI_ 2009-03-06 o godz. 20:33
0

w instrukcji pisze ze przez pierwsze miesiace moze wystepowac krwawienie w srodku cyklu i to jest niby normalna rzecz
druga sprawa to Twoje pigulki, microgynon to bardzo stare pigulki, o ile sie nie myle 3ciej generacji (?) u nas juz ich nie zapisuja
bo na rynku sa lepsze z mniejsza dawka hormonu

ja na Twoim miejscu wzielabym do konca tabletki i dopiero po 21 dniach czelaka na ten prawdziwy okres a po nim polecialabym do gina na monitoring cyklu, sprawdzic czy wystapuje owulacja i do dziela :) skoro planujecie dziecko :)

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie