Quantcast
  • Ewcia1987 odsłony: 8067

    Co mam zrobić z silnym bólem brzucha?

    Witam was . jestem pierwszy raz na tej stronce wiec postanowiłam napisacmam 21 lat i jestem juz po pierwszym porodzie .ale ostatnio zaczełam brac tabletki antykoncepcyjne dokładnie od 20 stycznia ,po 3 dniach zaczełam plamic ale 26 stycznia gdy sie położyłam do łóżka dostałam takiego potwornego bólu brzucha ze do łazienki musiałam isc na kolanach inaczej nie dałam rady gdy siadłam juz na sedesie poleciała ze mnie sama krew i skrzepy teraz juz jest 28 a ja juz niemam wogule okresu tylko plamie brązowata wydzielina ze śluzem co mam robic jestem przerazona

    Odpowiedzi (2)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-09-20, 21:20:35
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
Pepper 2013-09-20 o godz. 21:20
0

Jeżeli tabletki wzięłaś pierwszego dnia @, to zakładam że to raczej nie poronienie. Z takimi objawami nie ma żartów- idź do gina!!

Odpowiedz
renata1977 2013-09-20 o godz. 21:17
0

wg mnie powinnas zasiegnac porady lekarza jak najszybciej. bo jesli zaczelas brac tabletki antykoncepcyjne to pierwsza tabletke bierze sie w pierwszym dniu @. wiec 20. stycznia zaczela ci sie @. a po 3 dniach dostalas krwotoku i do dzis plamisz to moze byc reakcja organizmu na tabletki. konieczna wizyta u lekarza.

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie