Quantcast
  • iwona27 odsłony: 23955

    Jakie są skutki uboczne leku Cipronex?

    Od poniedziałku zażywam ten antybiotyk na zapalenie pęcherza Wczoraj rano dziwnie mnie wszystko swędziało a wieczorem pojawiła się wysypka a raczej czerwone plamy na całym ciele nawet na wewnętrznej stronie dłoni strasznie swędzi Tak jakby mnie ktoś wilelką pokrzywą poparzył Na wieczór napiłam się wapna i plamy zblakły ale dziś są na nowo czerwone i swędzą Lek odstawiłam Narazie nie mam możliwości pójścia do lekarza Co mogę jeszcze zrobić oprócz picia wapna może czymś to smarować?

    Odpowiedzi (4)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-09-28, 02:03:28
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
iwona27 2013-09-28 o godz. 02:03
0

Pysiorek ale mnie nastraszyłaś :o
Na szczęście już się wyleczyłam :D

Odpowiedz
pysiorek 2013-09-21 o godz. 10:12
0

nie masz żadnych innych objawów chorobowych jak np. czopy na migdałkach, powiększone węzły chłonne? bo jeśli tak, to uwaga na mononukleozę a jak nie, to najprawdopodobniej reakcja alergiczna ;)

Odpowiedz
iwona27 2013-09-18 o godz. 01:35
0

antybiotyk odstawiłam Wapno piję nadal Te plamy są o tyle dziwne że na noc znikają a rano pojawiają się na nowo

Odpowiedz
mika2780 2013-09-17 o godz. 04:38
0

Jak odstawiłaś antybiotyk to powinno wszystko zejść ale powinnaś pic wapno.

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie