Quantcast
  • Gość odsłony: 6750

    Ciągle krwawię po tabletkach antykoncepcyjnych - już 10 dzień!

    Dzieńdobry, jestem dziewczyną, mam 18 lat. Mam stałego partnera, współżyjemy ze sobą od 4 miesiecy, zawsze zabezpieczaliśmy sie prezerwatywą. Od początku tego cyklu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne - HARMONET. Dostałam krwawienia popołudniu, pierwszą tabletke zażyłam wieczorem. Od tego czasu zażywam je regularnie, każdego wieczora. Dzisiaj mija 10 dzień a ja ciagle krwawie, nie intenzywnie, ale jednak... czy cos jest nie tak? Zawsze miałam długi okres - 6, 7 dni. Teraz był mniej intensywny szczególnie 2 i 3 dzień, czy to może być już zasługa tych tabletek? Nie wiem co mam robić. Prosze o porady!

    Odpowiedzi (3)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-11-11, 00:41:57
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
kasiaa 2013-11-11 o godz. 00:41
0

krwawienie jest normlane.. ja krwawiłam rpzez cały miesiac. Przy drugim opakowaniu juz było ok. A biore cilest.

Odpowiedz
Gość 2013-11-11 o godz. 00:39
0

kokonet ja mam ten sam problem, tabletki o niskiej dawce hormonu dają na poczatku takie objawy, ja biorę Logest i krwawię już 14 dni

Odpowiedz
Madzia :) 2013-11-11 o godz. 00:37
0

to bardzo naturalne, mozesz krwawic nawet przez caly okres pierwszego opakowania, potem w ciagu 7 dniowej przerwy intensywniej, albo wcale, ale juz po zakonczeniu 2. opakowania wszystko wroci do normy, czyli bedziesz miala krwawienia w ciagu 7-dniowej przerwy pomiedzy jednym a drugim opakowaniem.

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie