Quantcast
  • Gość odsłony: 1534

    Zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej

    Witajcie niewiem gdzie sie opisac wiec wejde i tu!!zaczne moze od poczatku moich niepokoi!oturz od okolo miesiaca mam (rozwolnienie)jezeli mozna tak to ujac czyli biegam czesciej do lazienki i jest to zadkie ale nie tak jak przy rozwolnienie ze poprostu leci jak woda.tabletki anty biore od roku ale wlasnie p0ostanowilam odstawic i przy ostatnim opakowaniu ucikla mi wprost do zlewu jedna tabletka czyli z 28 wzielam 27 .sex uprawiam regularnie czyli prawie codziennie.jak skonczyly mi sie tabletki czyli te pechowe 27 powinnam dostac okres i dostalam ale byl bardzo skapy i trwal krocej niz zwykle teraz juz od tamtej pory minelo ponad tydzien a ja mam od 3 dni straszne bole piersi i bole w dole brzucha,lekkie mdlosci,wlosy strasznie mi wychadza ale to juz od 2 tygodni,niewiem czy czegos niezapomnialam .moje pytanie co jest z moim organizmem czy tabletki sa nieodpowiednio dobrane czy moze inne horoby dodam ze mam tez oslabiona watrobe (powiekszona,zbyt duze ilosci tabletek przeciwbolowych)zapomnialam dodac mam tez mleczno biale uplawy jestem po odstawieniu tabletek tak jakby w 12 dniu cyklu

    Odpowiedzi (7)
    Ostatnia odpowiedź: 2013-10-19, 17:20:00
Odpowiedz na pytanie
Zamknij Dodaj odpowiedź
miu miu 2013-10-19 o godz. 17:20
0

to ze wzięłaś mniej o jedną nie ma wiekszego znaczenia
a te dolegliwosci o których piszesz mogą byc wynikiem nadmiernego stresu
kiedy sie stresujesz dochodzi do napięcia miesni w całym organizmie co moze powodowac własnie dolegliwosci ze strony przewodu pokarmowego,bóle i zawroty głowy
to moze byc stres ale nie musi
najlepiej idz do lekarza i zrób badania-bedziesz miała czarno na białym

Odpowiedz
Gość 2013-10-19 o godz. 11:07
0

haj dziewczyny sorki ale w moim temacie niechodzi o watrobe bo w zasadzie mi niedokucza tylko boli jak wezme zbyt duzo lekow i w wynikach wyszlo ze jest oslabiona ,moje obawy dotycza tego co sie dzieje z moim organizmem po odstawieniu tabletek anty co moze byc niewporzadku itd tabletek juz nielykam ale w czasie lykania w ostatnim miesiacu wzielam mniej o jedna i dotego w poprzednim miesiacu mialam zbyt duzo stresu i przez ten miesiac mialam tak jakby rozwolnienie ktore ciagnie mi sie nadal i niewiem dlaczego sie tak czuje dotego te zawroty glowy mnie niepokoja a do ginka mam termin dopiero za dwa tygodnie stad moje pytanie na forum czy ktos juz sie z tym spotkal i cos moze na ten temat powiedziec ....

Odpowiedz
Gość 2013-10-19 o godz. 05:05
0

mam tez oslabiona watrobe (powiekszona,zbyt duze ilosci tabletek przeciwbolowych)zapomnialam oj joasia widzę, ze sobie sama wytlumaczyałś od czego problemy z watrobą, moim zdaniem to od tabletek anty mozesz miec te problemy, powinnaś jak najszybciej z nich zrezygnować.

Odpowiedz
miu miu 2013-10-19 o godz. 03:36
0

jesli masz problem z wątrobą nie powinnas łykac tabletek
to jest jedno z głównych przeciwwskazań
tabletki bardzo obciązają wątrobe
mysle ze powinnas pomyslec o innej formie antykoncepcji

Odpowiedz
Gość 2013-10-19 o godz. 00:04
0

mnie wlasnie z powodu problemów z watroba lekarz polecil spirale..zawiera takze hormony ale w porównaniu z tabletka jest to nic..radzilabym isc do lekarza i nie czekac..

Odpowiedz
Reklama
Gość 2013-10-18 o godz. 23:01
0

moj lekarz o tym wie sam kierowal mnie na badania i sam przepisal mi te tabletki,byc moze nie jest tak zle albo lekarz do kitu ,niestety w niemczech spotkalam sie z tym ze lakarze sa niedouczeni albo zbyt leniwi

Odpowiedz
miu miu 2013-10-18 o godz. 13:17
0

masz osłabioną wątrobe i bierzesz tabletki antykoncepcyjne???? :o

Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie